У Львові завершився всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова

14 червня 21:37
Переглядів: 141
вільна боротьба

У Львові відбувся ІІІ-й традиційний турнір-меморіал з вільної та жіночої боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова серед спортсменів 2005-2006 років народження.

У змаганнях взяли участь юні борці з Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Львівської областей України. За найвищі місця на п’єдесталі пошани змагалися понад 160 учасників.  

Слід також відзначити вихованок Олега Сазонова, які взяли активну участь в організації та проведенні змагань : Тетяна Кіт (МСУМК), Тетяна Лавренчук  (МСУМК), Марія та Оксана Лівач (МСУМК), Катерина Одинак (Домбровська, МСУ), Надія Первачук (МСУ) , Кшивак Клементіна (МСУ), Надія Кусяк  (МСУ), Тетяна Міхеєва (МСУМК) та Антоніна Ковалева (Птицин, МСУ).

Чемпіони та призери змагань серед дівчат стали:

Вагова категорія до 26 кг

1 м. Станчева Валерія (Маріуполь)

2 м. Шимків Надія (Тернопіль)

3 м. Нестерова Юлія (Львів)

3 м. Мазур Кароліна (Виноградів)

Вагова категорія 29 кг

1 м. Кулаківська Єлизавета (Малин)

2 м. Стасевич Андріана (Львів)

3 м. Мазур Сандра (Виноградів)

Вагова категорія 33 кг

1 м. Польська Анастасія (Кривий Ріг)

2 м. Нікіфорова Анастасія (Торецьк)

3 м. Котвіцька Діана (Коростень)

3 м. Бардачевська Ангеліна (Коростень)

Вагова категорія 36 кг

1 м. Овчіннікова Ольга (Москва, Росія)

2 м. Пудовкіна Ксенія (Торецьк)

3 м. Товт Вікторія (Виноградів)

3 м. Дору Софія (Виноградів)

Вагова категорія 39 кг

1 м. Філіпович Аліна (Калуш)

2 м. Кондратенко Катерина (Тернопіль)

3 м. Мельник Катерина (Збараж)

3 м. Шлапакова Дарія (Новоград-Волинський)

Вагова категорія 42 кг

1 м. Мухамед Аліна (Пісківка)

2 м. Наюк Анастасія (Новоград-Волинський)

3 м. Дзундза Мар’яна (Львів)

3 м. Цебак Анастасія (Рава-Руська)

Вагова категорія 46 кг

1 м. Баль Софія (Торецьк)

2 м. Демчук Христина (Калуш)

3 м. Габаль Марія (Хмельницький)

3 м. Попович Емілія (Виноградів)

Вагова категорія 50 кг

1 м. Демянчук Вікторія (Коростень)

Вагова категорія 55 кг

1 м. Содель Анастасія (Коростень)

Чемпіони та призери змагань серед юнаків стали:

Вагова категорія 32 кг

1 м. Корнілов Володимир (Чернівці)

2 м. Хариш Владислав (Збараж)

3 м. Овсюк Артем (Хмельницький)

3 м. Корбутяк Максим (Джурів)

Вагова категорія 35 кг

1 м. Куриляк Ростислав (Коломия)

2 м. Шокалюк Андрій (Джурів)

3 м. Шкетик Ілля (Коломия)

3 м. Пронак Андріан (Хмельницький)

Вагова категорія 38 кг

1 м. Стипко Юліан (Джурів)

2 м. Скорик Кирило (Новоград-Волинський)

3 м. Гончар Віталій (Калуш)

3 м. Чернеля Діонісій (Чернівці)

Вагова категорія 41 кг

1 м. Васюк Єгор (Коростень)

2 м. Жила Ярослав (Хмельницький)

3 м. Батарон Ярослав (Торецьк)

3 м. Степанов Сергій (Рівне)

Вагова категорія 44 кг

1 м. Барлаченко Артур (Кривий Ріг)

2 м. Данилюк Дмитро (Коростень)

3 м. Мотрук Дмитро (Обудівка)

3 м. Рейтман Григорій (Кривий Ріг)

Вагова категорія 48 кг

1 м. Бастюк Богдан (Збараж)

2 м. Череушенко Олександр (Обудівка)

3 м. Рибак Ігор (Торецьк)

3 м. Рудик Максим (Долина)

Вагова категорія 52 кг

1 м. Баширов Йосиф (Чернівці)

2 м. Пугач Євген (Вінниця)

3 м. Білий Олег (Щирець)

3 м. Дячук Юрій (Збараж)

Вагова категорія 57 кг

1 м. Михайлишин Сергій (Калуш)

2 м. Ісламгалієв Едуард (Чернівці)

3 м. Баліченко Юрій (Тернопіль)

3 м. Семчук Захар (Долина)   

Вагова категорія 62 кг

1 м. Магарита Олексій (Виноградів)

2 м. Угрин Назар (Щирець)

Вагова категорія 68 кг

1 м. Олесандров Ростислав (Малин)

2 м. Мазуркевич Андрій (Рава-Руська)

3 м. Бодейчук Тимур (Коломия)

Вагова категорія 80 кг

1 м. Філімонов Вадим (Львів)

2 м. Пожогін Владислав (Збараж)

3 м. Дригель Остап (Рава-Руська)

За матеріалами: galinfo.com.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: