У Львові завершився Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики пам’яті Олексія Чернявого

22 грудня 13:30
Переглядів: 141
спортивна акробатика

17-20 грудня 2015 року на Львівщині відбувся Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики, пам’яті Заслуженого тренера України Олексія Чернявого. Змагання,організовані Міністерством молоді та спорту України, управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації; департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради, Львівською обласною федерацією гімнастики, Львівським державним університетом фізичної культури,відбувлися у спеціалізованому гімнастичному залі університету фізичної культури. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

Святкову атмосферу справжньому святу акробатики створили показові виступи студентів кафедри хореографії та Театру спорту ЛДУФК, а також львівського спортивного клубу «Ніка». А молодші акробати з великим захопленням переглянули виставу «В пошуках Святого Миколая» Львівського академічного театру «Воскресіння».

Загалом в турнірі взяли участь 284 спортсмени – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл зі Львівської (Львів, Борислав, Дрогобич), Київської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Миколаївської, Черкаської, Сумської, Харківської областей та м. Києва.

Змагання відбулися у вікових групах 8-16, 12-18, 13-19 років та дорослих за програмою юнацьких розрядів, І розряду, кандидатів у майстри спорту.

Підсумки цього турніру враховуватимуться при формуванні персонального складу юніорської збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях та участі в чемпіонаті Європи  2016 року.

Для членів збірних областей серед дорослих, цей турнір виявився важливим етапом у відборі на участь у чемпіонаті світу з спортивної акробатики 2016 року.

Суддівська бригада відзначила високий спортивно-технічний рівень таких акробатів:

- серед жіночих пар – Назімова Ірина – Габелок Вероніка; Конюшенко Анастасія – Краченко Карина (Одеська область), Кобець Валерія – Козловська Вікторія (Дніпропетровська область);

-серед чоловічих пар –Собко Єгор – Лабунець Іван, Воронов Володимир – Корх Павло(м. Київ);

- серед змішаних пар – Коверко Яна – Дурняк Ігор (Львівська область), Науменко Лідія – Шадурський Олексій (Одеська область), Дорошенко Антон

– Ширшова Анастасія (Донецька область), Голяк Володимир – Маркітан Христина (Вінницька область);

- серед жіночих груп – Андріївська Олеся – Мисишин Анна – Каськів Тетяна (Львівська область); Помяновська Дарина – Мальчук Олександра – Куніцка Вікторія (Волинська область),

- серед чоловічих груп - Кукурудз Станіслав – Яруш Тарас – Пуш Юрій – Кукурудз Владислав; Загірський Олександр – Пенцарський Юрій – Бегей Ростислав – Погребняк Костянтин (Львівська область) та ін.

Переможцями Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики пам’яті ЗТ України О.Ф. Чернявого виявилися:

За програмою ІІІ юнацького розряду:

Серед жіночихпар – Яценко Єфросинія – Яценко Катерина (м. Київ),

Серед чоловічих пар – Чапля Олександр – Нечипор Ігор (Львівська область);

Серед змішаних пар– Селіванов Іван – Забутина Аріна (Одеська область),

Серед чоловічих груп– Кожея Остап – Петрина Ігор – Бельдвй Нестор – Фіцуляк Кирило (Львівська область),

Серед жіночих груп – Маковецька Соломія – Сокіл Юлія – Колюбінська Анастасія (Львівська область).

За програмою ІІ юнацького розряду:

Серед жіночих пар– Сєдуеова Дарья – Чернявська Софія (Волинська область),

Серед чоловічих пар– Липчак Філіп – Ваколюк Михайло (м. Київ),

Серед змішаних пар  – Сколодзієвський Данило – Бакка Вероніка (м. Київ),

Серед жіночих груп– Левицька Марта – Левицька Анастасія – Савчин Лілія (Львівська область).

За програмою І юнацького розряду:

Серед жіночих пар– Терлецька Наталія – Онищенко Божена (Львівська область),

Серед чоловічих пар– Боцуляк Владислав – Онишко Михайло (Одеська область),

Серед змішаних пар– Нікітіна Вікторія – Алексеєв Максим (Одеська область),

Серед жіночих груп– Рибак Вікторія – Хамандяк Валерія – Яводчак Соломія (Львівська область),

Серед чоловічих груп– Строганов Максим – Орищак Тарас – Стеців Назар – Стеців Ростислав (Львівська область).

За програмою ІІІ розряду:

Серед жіночих пар– Ворнікова Мирина – Чорнокульська Анна (Одеська область),

За програмою І розряду:

Серед жіночих пар– Семенович Анастасія – Соболєва Вікторія (Львівська область),

Серед чоловічих пар– Воронов Володимир – Корх Павло (м. Київ);

Серед змішаних пар– Калиновська Лізавета – Омельченко Іван (Одеська область),

Серед жіночих груп– Авраменко Анастасія – Джиголюк Валерія – Парфентьєва Руслана (Одеська область).      

За програмою кандидатів у майстри спорту України:

Серед жіночих пар – Конюшенко Анастасія – Краченко Карина (Одеська область),

Серед чоловічих пар –Собко Єгор – Лабунець Іван (м. Київ),

Серед змішаних пар – Науменко Лідія – Шадурський Олексій (Одеська область),

Серед жіночих груп – Помяновська Дарина – Мальчук Олександра – Куніцка Вікторія (Волинська область),

Серед чоловічих груп - Загірський Олександр – Пенцарський Юрій – Бегей Ростислав – Погребняк Костянтин (Львівська область).          

У віковій групі 8-16 років:

Серед жіночих пар – Куделя Вікторія – Поспелко Марія (Одеська область),

Серед чоловічих пар – Губський Денис – Савченко Максим (Дніпропетровська область),

Серед змішаних пар – Старченко Ксенія – Сараєв Артем (Харківська область),

 Серед жіночих груп – Шер Марія – Шер Надія – Стальмах Анна  (Одеська область),

У віковій групі 11-16 років:

 Серед жіночих пар – Розмус Оксана – Ісаєнко Софія (Львівська область), 

Серед змішаних пар – Голяк Володимир – Маркітан Христина (Вінницька область),

 Серед жіночих груп – Остапенко Катерина – Шевченко Катерина – Алтуніна Марія (м.Київ),

 Серед чоловічих груп (11-16-КМС) – Островський Микита – Кириченко Володимир – Смольський Андрій – Савка Юрій(Львівська область).

У віковій групі 12-18 років:

Серед жіночих пар – Кобець Валерія – Козловська Вікторія (Дніпропетровська область),

Серед чоловічих пар – Дребот Олег – Дребот Віталій (Львівська область),

Серед змішаних пар – Мадей Олександр – Плохотнюк Дарина (Вінницька область),

Серед жіночих груп – Вихованець Олена – Хижняк Ірина – Капланська Інна (Вінницька область).

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар – Темнохуд Катерина – Азарова Анастасія (Одеська область),

Серед змішаних пар – Дорошенко Антон – Ширшова Анастасія (Донецька область),

Серед жіночих груп – Кобліва Ганна – Василькова Олександра – Ворнікова Мар’яна (Одеська область).

У віковій групі дорослі:

Серед жіночих пар – Назімова Ірина – Габелок Вероніка (Одеська область),

Серед змішаних пар – Коверко Яна – Дурняк Ігор (Львівська область),

Серед жіночих груп – Андріївська Олеся – Мисишин Анна – Каськів Тетяна (Львівська область).

Серед чоловічих груп– Кукурудз Станіслав – Яруш Тарас – Пуш Юрій – Кукурудз Владислав (Львівська область).

Спортивні результати членів збірної команди Львівщини:

Серед чоловічих пар (ІІІ юн.) – Чапля Олександр – Нечипор Ігор (м.Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) – 1 місце.

Серед чоловічих груп(ІІІ юн.)– Кожея Остап – Петрина Ігор – Бельдвй Нестор – Фіцуляк Кирило (м. Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Кокоть І., Соромотіна В.) – 1 місце.

Серед жіночих груп (ІІІ юн.) – Маковецька Соломія – Сокіл Юлія – Колюбінська Анастасія (м. Львів, НВК «Один, два, три», тренер Стасюк О.) – 1 місце,

Ваньовська Арета – Піташевська Тереза – Кузьмінська Ірина(м. Львів, НВК «Один, два, три», тренер Стасюк О.) – 4 місце,

Букіль Софія – Трикоз Анастасія – Громова Ольга(м.Львів, НВК «Один, два, три», тренер Стасюк О.) – 5 місце.

Серед жіночих пар (ІІ юн.) – Жгута Дар’я – Мисишин Софія(м.Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) – 1 місце,

Вонс Анастасія – Стецьків Іванна (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренер Чепелюк А.) – 7 місце,

Серватяк Юлія – Кожушко Вікторія(м. Львів, НВК «Один, два, три», тренер Стасюк О.) – 12 місце,

Гось Христина – Цицонь Соломія(м. Львів, НВК «Один, два, три», тренер Стасюк О.) – 13 місце.

Серед чоловічих пар(ІІ юн.) – Гула Максим – Іваник Богдан(м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Вагіла Т., Вихованець Г.) –  2 місце.

Серед жіночих груп(ІІ юн.) – Левицька Марта – Левицька Анастасія – Савчин Лілія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренер Чепелюк А.) –1 місце,

Лазарович Ярина – Гівчак Ірина – Даців Марія(м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Вагіла Т., Вихованець Г.) – 3 місце.

Серед жіночих пар(І юн.) – Терлецька Наталія – Онищенко Божена(м.Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Вагіла Т., Вихованець Г.) – 1 місце,

Кравчук Анжеліка – Баран Анастасія(м. Борислав, ДЮСШ, тренери: Науменко В., Науменко О.) – 3 місце,

Комар Вікторія – Соколова Анастасія(м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Мігул Г., Соколова М., Бойко А.) – 5 місце.

Серед жіночих груп(І юн.) – Рибак Вікторія – Хамандяк Валерія – Яводчак Соломія (м.Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж.,  Жгута О.) –1 місце.

Серед чоловічих груп(І юн.) – Строганов Максим – Орищак Таракс – Стеців Назар – Стеців Ростислав (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) – 1 місце.

Серед жіночих пар(І р.) – Семенович Анастасія – Соболєва Вікторія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.) – 1 місце.

Серед жіночих груп (КМС)– Орищак Марія – Шуптар Тетяна – Білинська Оксана (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Вагіла Т.) – 2 місце.

Серед чоловічих груп (КМС) Загірський Олександр – Пенцарський Юрій – Бегей Ростислав – Погребняк Костянтин (м. Борислав, ДЮСШ тренери: Чопик Г., Асланіді С.) –  1 місце.

Серед жіночих пар (8-16) – Кісіль Цвітана – Герцан Вікторія (м. Борислав, ДЮСШ, тренери: Чопик Г., Асланіді С.) – 6 місце.

 Серед жіночих пар (11-16) – Розмус Оксана – Ісаєнко Софія (м. Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.) – 1 місце. 

 Серед жіночих груп (11-16) – Заліско Софія – Смага Ірина – Мазур Олена(м.Львів, ДЮСШ №5, тренери: Мігул. Г., Бенько Г., Бойко А.) – 2 місце. 

Серед чоловічих груп (11-16-КМС)  – Островський Микита – Кириченко Володимир – Смольський Андрій – Савка Юрій(м. Львів, ДЮСШ №5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.) – 1 місце. 

Серед жіночих пар (12-18) - Чеботарьова Анастасія – Кіцера Ліліана(Львів, ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б., Репіна Т.) – 3 місце.

Серед чоловічих пар (12-18 років) - Дребот Олег – Дребот Віталій(м. Львів, ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б., Репіна Т.) – 1 місце.

Серед жіночих пар (13-19 років) Табачинська Олександра – Пилип'як Юлія(м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмітрієв С.) – 2 місце.

Серед змішаних пар (дорослі ) Дурняк Ігор - Коверко Яна(м.Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.) - 1 місце.

Серед жіночих груп (дорослі) Андріївська Олеся – Мисишин Анна – Каськів Тетяна(м.Львів, СКІФ ФСТ «Україна», тренери: Сениця А., Сениця М.) – 1 місце.

Серед чоловічих груп(дорослі) – Кукурудз Станіслав – Яруш Тарас – Пуш Юрій – Кукурудз Владислав (м.Львів, ДЮСШ №5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.) – 1 місце. 

Довідка:

Олексій Федорович Чернявий– один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити