У неділю у Львові відбудеться відкритий турнір з фехтування "Галицька осінь-2017"

23 вересня 22:44
Переглядів: 271
Фехтування

У неділю, 24 вересня, у Львові пройде традиційний відкритий турнір з фехтування на шпагах серед кадетів «Галицька осінь – 2017», присвячений пам’яті майстра спорту Володимира Козицького.

Організаторами змагань виступають управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Федерація фехтування Львівської області.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії – Анатолій Хмелевський (Львів).

На турнірі очікується участь близько 150 молодих фехтувальників України (категорія кадети), для яких ці змагання є одним з етапів відбору до складу національної збірної команди України, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Попередню згоду на участь у цих традиційних змаганнях, окрім представників Львівщини, подали збірні команди Києва, Київської, Миколаївської, Харківської, Тернопільської областей, а також очікується участь гостей з Кракова (Польща) та Бреста (Білорусь).

Змагання відбудуться в манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, вул. М. Черемшини, 17).

Довідка

Володимир Петрович Козицький (1934 – 1999) зробив чимало для розвитку та популяризації фехтування на Львівщині. Багаторазовий переможець змагань республіканського, всесоюзного та міжнародного рівнів.

Новаторський підхід до питань підготовки спортсменів дозволив йому розробити та запровадити в практику авторські методики тренувань, які сприяли високим результатам львівських фехтувальників на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських Іграх.

Традиційно восени у Львові зустрічаються спортсмени, тренери, представники команд, ветерани фехтування для вшанування пам’яті свого товариша по спорту, обмінюються спогадами, передають свій досвід молодому поколінню спортсменів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: