У неділю в Івано-Франківську товариський матч зіграють збірні України та Молдови

06 травня 07:23
Переглядів: 285
україна

Вже найближчої неділі, 7 травня, ви зможете стати очевидцем однієї із наймасшабніших спортивних подій цієї весни – презентацію багатофункціональної арени спортивного комплексу у мікрорайоні Пасічна! НФК "Ураган" спільно з партнерами представить унікальну для Івано-Франківська споруду, проект котрої передбачає арену з накриттям для ігрових видів спорту: влітку з пісочним полем для пляжного волейболу та футболу, а взимку – з модульним штучним покриттям для міні-футболу, волейболу, баскетболу.

Реалізувати задум та покращити інфраструктуру  міста вдалося завдяки спільній ініціативі Івано-франківської Обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради, Федерації футболу України, Асоціації пляжного футболу та за підтримки народного депутата України Володимира Шкварилюка.

Місяці наполегливої праці не залишився непоміченим, і ми готові презентувати весь спортивний комплекс європейського зразка, який стане хорошим подарунком Івано-Франківську до 355-річчя. Отож, хочете провести день міста драйвово та незабутньо? Святкуйте разом з НФК "Ураган" та переконуйтеся, що Івано-Франківськ – місто для спорту!

У програмі – міні-футбольні змагання вихованців Академії НФК "Ураган" та ДЮСШ №3, пляжний волейбол, візит Президента Федерацій футболу Андрія Павелка та урочисте відкриття арени. А головним подарунком і "родзинкою" свята стане товариський матч національних збірних з пляжного футболу: Україна – Молдова. Вперше на Прикарпатті – динамічний та видовищний біч-сокер у виконанні найсильніших футболістів обох країн!

Буде гаряче! Не пропустіть! Спортивний комплекс Академії НФК "Ураган", вул. Пасічна, 55.

Програма заходів на Спортивному комплексі Академії НФК "Ураган":
11:00 – міні-футбольний турнір за участі вихованців Академії НФК "Ураган" 2010 і 2011р.н.
12:30 – візит Президента Федерація футболу України Андрія Павелка
13:00 – товариський матч національних збірних з пляжного футболу: Україна – Молдова
15:00 – змагання з пляжного волейболу
15:00 – товариський матч вихованців Академії НФК "Ураган" та ДЮСШ №3 2004р.н.
16:30 – урочисте відкриття багатофункціональної арени

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: