У новому сезоні Львів у баскетбольній Суперлізі представить однойменний жіночий клуб

13 жовтня 11:47
Переглядів: 148
баскетбол

У новому сезоні Львів матиме представників у баскетбольній Суперлізі. У елітному дивізіоні виступатиме жіночий СБК «Львів».

У минулому сезоні ці дівчата називалися «Скіф-Спартак» і виступали у Вищій лізі. Тепер піднімаються в класі. Головна тренерка СБК «Львів» Ірина Кленіна каже: «Для них це нове. Звісно, буде хвилювання. І буде потрібен час, щоб дівчата адаптувалися. Тому що імена, титули ‒ все це буде тиснути. Але думаю, що у нас велику роль буде грати психологічний стан».

Наймолодша гравчиня у колективі – Анастасія Ковтун. Але вона вже встигла стати найкращою за підбираннями на чемпіонаті Європи U-16. У «Львові» дівчина має опору і підтримку ‒ старшу сестру Марію. Настя говорить: «Ми підтримуємо одна одну. Бо вона теж, насправді, любить попереживати».

Водночас Марія є і найприскіпливішим критиком для молодшої сестри. Зізнається: «В нас були деякі ігри в минулому сезоні, коли я дуже сильно на неї кричала. І всі питають: Боже, хто це? А їм відповідають: це її сестра, це нормально. Ну я більш вимоглива до Насті, тому що вона моя, рідна».

Перше випробування боєм львівські баскетболістки пройдуть 18 жовтня у Бердянську в дуелі з місцевою «Чайкою». Гравчиня СБК «Львів» Катерина Скакаліна розповідає: «Ми з ними зустрічалися і у Вищій лізі та знаємо, в принципі, команду. Вони швидкі, мають влучний кидок. Але ми виграємо у зрості. Будемо боротися».

А перед львівськими вболівальниками команда зіграє 27 жовтня. Матиме непросте завдання: дати гідну відсіч віце-чемпіонкам України з одеського «Інтерхіму». Однак перед грізними суперницями обіцяють не ніяковіти. Марія Ковтун розказує: «Я позаминулий сезон грала за «Інтерхім». Більш-менш знаю дівчат і тренера, їхню тактику. Але мені морально складніше грати проти людей, які знають, як граю я. Вони втратили кількох сильних гравців. Наприклад, Христину Карп, яка була основною центровою. І з якою в мене завжди була конкуренція».

А ще «зелено-білим» можуть допомогти рідні трибуни. Тож атлетки просять прийти і підтримати під час поєдинків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: