У пам’ять про Петра Шулька

30 листопада 13:48
Переглядів: 264
вільна боротьба

Віднині традиційний Міжнародний турнір із греко-римської боротьби на призи Тернопільської міської ради проводитиметься в пам’ять про тренера, майстра спорту Петра Шулька. Відомий спеціаліст, який дав путівку у великий спорт не одному десятку обдарованих атлетів, без сумніву, був би радий від того, що вже вихованці його учнів на рівних сперечаються з найсильнішими вітчизняними борцями.

Адже на двох килимах, установлених в спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету, силами мірялися понад сто атлетів із більшості борцівських областей нашої країни, а також сусідніх Молдови і Білорусі. І серед претендентів на нагороди традиційно були й наші земляки. Кращим у ваговій категорії до 60 кілограмів став майстер спорту Василь Мончак. Лише однієї перемоги не вистачило для такого успіху Сергієві Вар’яну, який зійшов на другу сходинку п’єдесталу під час нагородження легших на п’ять кілограмів атлетів. А бронзові медалі вибороли Костянтин Липка і студент Тернопільського національного економічного університету Андрій Плотиця.

Як для вихованців Тернопільської ДЮСШ, так і для їх суперників офіційний турнір, переможці якого отримують право на присвоєння звання майстра спорту, став хорошим етапом підготовки до змагань на Кубок України. За кубкові трофеї найсильніші вітчизняні борці змагатимуться в Запоріжжі із 6 по 8 грудня.

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: