У Павла Коростильова в Словаччині відібрали перемогу

20 листопада 20:16
Переглядів: 579
Павло Коростильов
У м.Нітрі (Словаччина) 15-17 листопада 2013р. пройшли традиційні ХІХ міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з пневматичної зброї, участь у яких взяли учні Львівського училища фізичної культури.

У перший день змагання проводились у двох вікових категоріях: серед юніорів і кадетів. У стрільбі з пістолета серед кадетів рівних у Нітрі не було учневі 10 класу училища Павлу Коростильову. Павло переміг з результатом 198,8 очка (у кваліфікації – 575 пунктів). Підтримав Павла і його старший товариш, студент І курсу Олег Зуб, який переміг серед юніорів – 199,2 очки (574).
 
Своїми особистими успіхами хлопці привели до перемоги збірні кадетську та юніорську команди України і у командних змаганнях.
 
В змаганнях дівчат-юніорок студентка ІІ курсу Ксенія Юрченко посіла 5 місце, а в командному турнірі стала срібною призеркою. Срібна медаль в активі і одинадцятикласниці Лілії Нестеренко у командних змаганнях кадеток. У особистій першостіЛіля тринадцята.
 
Гвинтівочники ЛУФК виступили дещо гірше. Краща з нихОлександра Бойко (10 кл.) була четвертою у командному турнірі юніорок, а Анна Хмельницька (11 кл.) – п’ятою серед кадеток.
 
Другого дня і кадети, і юніори змагались разом і виявляли абсолютного переможця. І тут під час стрільби з пістолета стався конфуз. Після 16 пострілів автоматична система нараховування очків помилилась і українцю Максиму Городинцю показала 155,4 очки замість реальних 154,5. Тому Павло Коростильов зі своїми 155,3 пунктами вибув зі змагань і в кінцевому підсумку посів 4 місце. Перемогу у цьому виді змагань здобув росіянин Антон Занін, який зПавлом після 16 пострілів мав однакову кількість балів.
 
P.S. Словацька федерація стрільби вибачилась перед Павломза допущену помилку, однак результати змагань залишила без змін.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: