У переджнив’я є ще час позмагатися

15 червня 20:49
Переглядів: 286
спорт

Напередодні основної частини ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини, яка 29 — 30 червня відбудеться в Козовій, сільські фізкультурники краю в чесній спортивній боротьбі визначають, хто ж, власне, удостоїться честі представляти свої райони.

Минулої неділі стали відомі лауреати ігор відразу в шести районах. На Чортківщині, скажімо, де існує традиція проводити змагання на спортивних аренах переможців попередніх ігор, рідні стіни далеко не завжди допомагають господарям. Фізкультурники з Білої на чолі із сільським головою Володимиром Шматьком, для прикладу, приїхали до Слобідки Джуринської з твердим наміром реабілітуватися за торішню поразку. І завдяки перемогам спортивної сім’ї Петра, Оксани і Назара Свиридів, гирьовиків Руслана Какури, Степана Боднара і Віталія Чеботаря, квінтету канатоборців, очолюваного Володимиром Шматьком, а також непоганому виступу футболістів, волейболістів, шашкістів, атлетів на перекладині (традиційний у Чортківському районі вид), рукоборців не лише повернули такий бажаний чемпіонський титул, але й вибороли право наступного року знову запросити кращих сільських фізкультурників району в гості до себе. Хоча, це, звісно, хоч і недалеке, але майбутнє. А наприкінці червня переможці з Білої, як і збірні району з футболу і волейболу, постараються якнайкраще виступити в Козовій.

Усього ж у районних сільських спортивних іграх узяли участь фізкультурники 29-ти сіл і Чорткова. На церемонії урочистого відкриття їх привітали голова райдержадміністрації Степан Кобіс і голова районної ради Володимир Заліщук. Віце-чемпіонами ігор цього разу стали торішні переможці зі Слобідки Джуринської, бронзовими призерами — фізкультурники з Долини.

Така велика кількість учасників, до речі, не стала рекордною. У Зборові за перемогу сперечалися команди аж із сорока двох сіл. Недалеко було й до абсолютного досягнення. Але через форс-мажор із транспортом збірна одного із сіл до райцентру не змогла доїхати. І в Зборові торішні чемпіони з Курівців не встояли під тиском одного з головних конкурентів — фізкультурників Залізців. Хоча боротьба, як завжди, була напруженою. Третє командне місце вона, до речі, принесла атлетам із Млинівців.

Цікаво було спостерігати глядачам, серед яких були і голова райдержадміністрації Фелікісим Ментух, голова районної ради Віктор Тарковський, голова обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік, за виступами відомих не тільки в районі рукоборців і гирьовиків із Озерної, волейболістів із Гаїв Розтоцьких, футболістів із Млинівців, які вже встигли стати бронзовими призерами цьогорічних обласних сільських спортивних ігор із міні-футболу. Чемпіонських титулів удостоєні також канатоборці з Чернихова, шахісти з Ратищів, шашкісти з Курівців, майстри малої ракетки із Залізців і Курівців.

Районні сільські спортивні ігри відбулися також у Гусятині, Бучачі, Підгайцях і Збаражі. Наступної ж неділі, 16 червня, спортивне свято проводитимуть у Підволочиському, Теребовлянському, Борщівському, Кременецькому, Бережанському, Лановецькому, Заліщицькому і Козівському районах.

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: