У протистоянні Федоришин vs Шуптар молодість взяла гору

11 квітня 13:43
Переглядів: 405
федоришин

У м.Харкові, де проходить чемпіонат України з видів боротьби, свої перші нагороди розіграли представники вільного стилю.

У ваговій категорії до 65 кг чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р.). На попередній стадії змагань Андрійпроблем із суперниками не мав – усіх перемагав достроково, так само впевнено у фіналіКвятковський розправився із своїм основним суперником харків’янином Тіталом Джафаряном 4:0.
 
І в наступній вазі – до 70 кг перемога була за вихованцем училища Олексієм Мельником (вип. 2002р.). У фіналі Олексійвпевнено здолав львів’янина Олега Доманицького 8:2. Третє місце у цій вазі посів Сергій Одинак (вип. 2012р.).
 
Цікава боротьба розгорнулася у півфінальній сутичці вагової категорії до 61 кг. У ній зійшлися вихованці училища, досвідчений і титулований, срібний призер Пекінської олімпіади Василь Федоришин (вип. 1998р.,) і молодий та амбітний, але вже бронзовий призер минулорічного чемпіонату Європи Василь Шуптар (вип. 2011р.). Перший період напруженого поєдинку закінчується на користь Федоришина 1:0, однак у другому молодість взяла гору 3:1, а з нею і загальну перемогу.
 
У фіналі Шуптар не зміг дотиснути запоріжанина Юрія Семакіна – рахунок зустрічі 3:3, однак за якісними показниками переможцем оголошений Семакін. У Федоришина – бронзова нагорода.
 
У найлегшій вазі до 57 кг  5 місце посів студент ІІ курсу училища Ярослав Гурський.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: