У школах Львівщиини розпочались попередні етапи Всеукраїнського масового заходу "Олімпійське лелеченя"

02 лютого 10:45
Переглядів: 136
Олімпійське лелеченя-2016

Після зимових свят та шкільних канікул у Львівській області розпочинається активна фаза проведення попередніх етапів Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей шкільного віку "Олімпійське лелеченя".

У зв’язку з тим що в цьому навчальному році «Олімпійського лелеченя» проводиться у співпраці НОК України з компанією «Coca–Cola» внесено певні зміни до Положення про проведення заходу. Відповідно до цих змін, участь в обласному етапі змагань братимуть збірні команди навчального закладу, сформовані з учнів віком 12-14 років (народжених у період з 1.10.2002 до 31.12.2005), сформованих у команду з 13 осіб, з них: 6 – дівчат, 6 – хлопчиків (з яких обов’язково – не менше ніж по 1 хлопцю та по 1 дівчині кожного віку 12, 13, 14 років та вчителя фізичного виховання навчального закладу).

Детальніше з положенням про змагання та іншою інформацією можна ознайомитись на сайті відділення НОК України у Львівській області http://www.noc.lviv.ua/ у розділі «Олімпійське лелеченя».

Обласний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» за участю кращих шкільних команд з усіх райлнів, міст обласного значення та обєднаних територіальних громад Львівщини планується провести в квітні-травні 2017 року.

Метою заходу є виховання школярів Львівщини на гуманітарних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, благородства, формування у них навичок і культури ведення здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: