У Сколівському районі таки будуватимуть комплекс до чемпіонату Європи-2015 з баскетболу

25 грудня 13:48
Переглядів: 239
євробаскет

В.о. заступника голови Львівської ОДА Володимир Губицький провів нараду з питань проектування та будівництва інженерних мереж до тренувального комплексу з підготовки національної збірної команди, який буде побудовано у Сколівському районі Львівської області до чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Про це повідомила прес-служба ОДА.

На нараді обговорено питання щодо визначення замовника робіт, підготовки технічних умов,  розрахунки вартості, джерел та обсягів фінансування робіт.

«В нас є об’єкт, і ми повинні забезпечити нормальну та правильну роботу в найкоротші терміни. Найважливішими питаннями на сьогодні для нас є питання проектування інженерних мереж та питання під’їзної дороги», – зазначив в.о. заступника керівника області.

За результатами наради В. Губицький  дав  доручення до 15 січня розробити схеми під’їзду та зробити відповідні розрахунки з інженерного забезпечення проектованого об’єкту.

Нагадаємо, що, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.12.2013, для будівництва об’єкта «Тренувальний комплекс з підготовки національної збірної команди у Сколівському районі Львівської області»  замовнику будівництва – державному підприємству «Льодові арени» передано у постійне користування земельну ділянку площею 1,5 гектара.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: