У Стрию буде 66-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту

29 липня 14:50
Переглядів: 250
автомодельний спорт

3 серпня 2017 року о 18.00 годині на Стрийському стадіоні «Сокіл» відбудеться урочиста церемонія відкриття 66-го чемпіонату Європи з автомодельного спорту (кордові моделі, ІІ ранг), - повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

У боротьбі за нагороди очікується понад 100 провідних спортсменів-автомоделістів з 14 країн Європи: Італії, Німеччини, Естонії, Литви, Швейцарії, Російської Федерації, Угорщини, Польщі, Білорусі, Франції, Великої Британії, Болгарії, Швеції та України.

Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, національної та обласної федерацій автомодельного спорту, а також управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Стрийської міської ради.

На кордодромі у Стрию змагатиметься й національна збірна команда України з автомодельного спорту у складі 18 найкращих автомоделістів з Дніпровської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Львівської областей.

З поміж 18 збірників України Львівщину представлятимуть 9 автомоделістів зі Стрия: Тарас Прядка, Олександр Сорока, Сергій Цибаньов, Сергій Ковальчук, Віктор Василенко, Андрій Смольніков, Володимир Смольніков, Андрій Сухін та Ігор Сафіяник.

Змагання у Стрию триватимуть упродовж 2 - 6 серпня ц.р. з 9.00 до 18.30 год.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: