У Сумах завершився чемпіонат України зі стрільби з луку в приміщенні

04 лютого 17:30
Переглядів: 163
Стрільба з лука

27-30 січня 2017 р. у Сумах відбувся чемпіонат України зі стрільби з луку в приміщенні. До Сум з’їхалися найкращі лучники України, щоб позмагатися у першості серед дорослих, юніорів, які виступлять у олімпійському та блочному луці. Змагання проводилися в манежі СумДУ.

Основні результати змагань:

серед чоловіків:
В особистих змаганнях чемпіоном України став наш випускник Борис Гірний, 3 місце посів ще один випускник ЛДУФК Георгій Іваницький.

В командних змаганнях перемогу святкували збірна команда Львівської області-1, до складу якої входили: Юрій Гавелко (3 курс ФС) та випускник Георгій Іваницький та збірна команда Львівської області-2, яка складалася з випускників нашого університету: Віталія Комонюка, Бориса Гірного, Маркіяна Івашко.

серед жінок:
В особистих змаганнях найвдаліше з львів'янок виступила наша студентка Мар'яна Струк (4 курс ФС) посівши 4 місце.
В командних змаганнях збірна команда Львівської області-2 посіла 4 місце. До складу команди входили студентки нашого університету: Олена Баранюк, Наталя Лук'янова та Мар'яна Струк.

серед юніорів:
В особистих змаганнях найвдаліше з наших студентів виступив Максим Журило -7 місце.
В командних змаганнях перемогу святкували збірна команда Львівської області-1, до складу якої входили: Борис Букатевич (3 курс ФС) та Роман Шеремет (1 курс ФС).

серед юніорок:
В особистих змаганнях найвдаліше з львів'янок виступила наша студентка Ксенія Антонова (3 курс ФС) вона посіла 4 місце.
В командних змаганнях бронзу виборола збірна команда Львівської області-1, до складу якої входили: Ксенія Антонова (3 курс ФС).

У стрільбі  з блочного лука наш студент (5 курс ФФВ) Ігор Кардаш посів 9 місце в особистих змаганнях (хоча після кваліфікації займав 2 місце) та 4 місце у складі команди Львівської області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: