У тернопільських борців греко-римського стилю – "золото" і "бронза" чемпіонату України

25 лютого 14:55
Переглядів: 512
грекоримська боротьба

У Миколаєві відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді (до 23 років). Чемпіоном України у ваговій категорії до 80 кг став тернополянин, студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, майстер спорту міжнародного класу Андрій Антонюк.

А його колега по команді, студент ТНЕУ, майстер спорту Олександр Новачок виборов звання бронзового призера турніру у ваговій категорії до 71 кг.

Обидва спортсмени є вихованцями КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби», на даний час тренуються в обласній школі вищої спортивної майстерності під керівництвом заслуженого тренера України Андрія Телебана та майстра спорту України міжнародного класу Віталія Ліщинського.

Додамо, що чемпіонат України в Миколаєві був відбором на європейську першість з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років. Такі змагання 16-19 березня відбудуться у столиці Польщі – місті Варшаві. І Андрій Антонюк захищатиме на цьому чемпіонаті честь України.

А Олександр Новачок вже 7-8 березня у складі збірної команди України виступатиме на міжнародному турнірі у місті Сомбахтей (Угорщина).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: