У Тернополі буде унікальний лижний трамплін

19 грудня 17:30
Переглядів: 353
стрибки з трампліна

Три млн грн та три гектари землі на лижний трамплін виділили депутати міськради. Такого об'єкту в Україні ще немає.

— Федерація лижного спорту України спільними зусиллями з Тернопільською міською радою запланували збудувати лижний трамплін у місті для фрістайлу, — наголосив представник федерації. — Ми готові вкласти 1 млн 300 тис грн власних коштів. Все інше плануємо до фінансувати з бюджету міста. Загальна сума проекту — три млн грн.

Зі слів представника федерації, кошти підуть на будівництво трампліну та закупівлю необхідного обладнання, в тому числі снігоутворюючих пушок. Їх буде дві. Така заява викликала жваве обговорення серед депутатів міськради, зокрема Андрій Ткаченко зауважив, що під будівництво трампліну просять аж три гектари землі.

— На бюджетній комісії було озвучено, що на цій території має бути також збудований будинок, — наголосив депутат Ткаченко.

Після такої заяви із запереченнями різко виступив міський голова Сергій Надал, який запевнив, що це — неправда і будинку на цій території не буде.

— Ця земельна ділянка перебуває в зоні для будівництва об'єктів відпочинку, — наголосив Сергій Надал. — Тому мови про будівництво житлового будинку не може навіть бути. У дискусії взяли більшість депутатів ради, і після півгодинного обговорення рішення прийняли майже одноголосно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: