У Тернополі на Ставі спортсмени з шести країн візьмуть участь у Східно-європейському кубку з аквабайку

22 серпня 15:33
Переглядів: 329
аквабайк

Чоловіки, жінки і навіть діти візьмуть участь у чемпіонаті Східної Європи з аквабайку, який відбудеться на Тернопільському ставі 23-24 серпня цього року. Загалом, як кажуть організатори дійства, спортсменів буде більше 30. Тернополяни, які мають бажання, також можуть спробувати себе у цьому турнірі.

Як розповідає перший віце-президент Української федерації аквабайкінгу Вадим Коровицький, цьогорічні змагання є ювілейними, тому що на Тернопільському ставі їх проводять вже вп’яте.

Більше 30 учасників з Литви, Естонії, Польщі, Німеччини, Росії та України спробують себе у цьому кубку, - каже пан Коровицький. - Учамсниками будуть як чоловіки, так і жінки. Зокрема, представниць прекрасної статті буде аж шість. Більше того, учасниками наших змагань є навіть п’ятеро дітей, віком від 7 до 12 років.

За словами організаторів, змагання триватимуть два дні, а саме 23 та 24 серпня. На озері будуть кругові гонки, тобто по замкнутому колі з перешкодами, та гонки слалом - це коли спортсмен один проїжджає разово трасу на час.

Ми маємо велику надію, що в слаломі візьмуть участь і тернополяни, - наголошує Вадим Коровицький. - Насправді ми підготували багато сюрпризів тернополянам.

Організатори навіть для тернополян підготували спеціальний аквабайк. Однак, для того, аби взяти участь у гонці міщанам необхідно заздалегідь зареєструватися у організаторів та пройти відбір.

Загалом, як каже представник федерації, змагання стартують о 12.00 і будуть тривати до 17.00. Однак, найбільш насичена програма буде на День Незалежності України, тобто 24 серпня, проте вона розпочнеться на годину раніше об 11.00.

Нагадаймо, що 28 серпня на Тернопільському ставі відбудеться чемпіонат Світу з водно – моторного спорту, який також проходить не вперше у нашому місті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: