У Тернополі показали "Круті віражі"

29 червня 15:07
Переглядів: 237
велоспорт

Сьогодні все більше і більше міст світу долучаються до популяризації велоспорту, не тільки, як виду спорту, а й засобу масового пересування у густонаселених містах.

Як відомо, велосипеди є більш безпечними, екологічно чистими, економічно ефективнішими, а також більш доступними для всіх категорій населення, що забезпечує рівноправність учасників руху. Крім того, велосипедний рух сприятливо впливає на здоров’я населення, робить його більш фізично розвиненим і здоровим, а отже – працездатним.

Тому, працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту з метою популяризації велоспорту організували і провели велопробіг «Круті віражі» по вулиці Стуса, 10. Де усі бажаючі могли повправлятися у їзді на велосипеді.

Велопробіг складався в чотири етапи :

- перший – «рейки» (учасники мали проїхати між трьома паралельними рейками не зачепивши їх);

- другий – «вісімки» (потрібно було проїхати між кеглями, розставленими «вісімками», не зачепивши їх);

- третій – «вправний велосипедист» (учасники вправлялися у вправній їзді обминаючи перепони в «колі»);

- четвертий «інтелектуал» ( діти відповідали на тестові запитання з правил дорожнього руху для велосипедистів).

Підсумком заходу стало нагородження грамотами найвправніших і най ерудованих велосипедистів. Працівники центру і надалі планують організовувати такі велопробіги по мікрорайонах нашого міста. Запрошуємо усіх бажаючих взяти активну участь у проведені цих заходів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: