У Тернополі проведуть щорічні обласні змагання серед школярів "Диво-шашки"

12 березня 21:31
Переглядів: 445
шашки

Шанувальників гри у шашки зі всієї області зберуть у Тернополі 25-26 березня на обласні змагання «Диво-шашки-2017». Відбудеться турнір в шахово-шашковому клубі «Авангард», що на вулиці Франка, 16. Початок заходу - 25 березня об 11 годині. Реєстрація учасників закінчується о 10.45. Змагання командні. Участь у них візьмуть команди-переможці районних змагань, команди переможці-змагань міст Тернополя, Чорткова, Бережан, Кременця та команди-переможці змагань об’єднаних територіальних громад.

Склад команди: 3 юнаки, 1 дівчина 2003 року народження і молодші. При проходженні мандатної комісії на кожного учасника необхідно представити свідоцтво про народження та учнівський квиток. Відповідальність за здоров’я та життя дітей в дорозі та під час проведення змагань покладається на представника команди.

Підтвердження про участь у змаганнях необхідно надати у телефонному режимі до 15 березня 2017 року за телефоном (0352) 52-03-53. Команди, які не подали підтвердження до вказаного терміну, до змагань не допускаються. Офіційні заявки, завірені лікарем та представником команди, подаються за одну годину до початку змагань.

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», КТ Тернопільський шахово-шашковий клуб «Авангард».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: