У Тернополі провели Кубок з бадмінтону пам’яті Юрія Беркити

28 березня 17:53
Переглядів: 188
бадмінтон

Традиційно вже в десятий раз на спортивному майданчику Тернопільської ЗОШ №10 тривали ігри Х Кубку з бадмінтону, присвяченого пам’яті колишнього директора цього навчального закладу, педагога з великої літери, палкого шанувальника спорту та здорового способу життя Юрія Беркити.

У спортивних змаганнях, які пройшли за сприяння відділу молоді і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету і Олімпійської академії, взяли участь бадмінтоністи-аматори. Вперше у турнірі виступали також учні, що свідчить про поширення цього виду спорту в Тернополі, - стверджує голова Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України, доцент Андрій Огнистий.

Бадмінтон зі всіма його контрастами - жорстким тиском і м’якою поступливістю, гнучкою хитрістю і настирливою агресивністю, вибуховими атаками і затяжними розіграшами волана, - один з красивіших та динамічніших видів спорту. Замість обміну важкими неприємними ударами - опосередкована взаємодія партнерів через легкий волан, - так описує переваги бадмінтону Андрій Огнистий, висловлюючи сподіваання, що змагання з цього виду спорту у Тернополі триватимуть і надалі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: