У Тернополі провели Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Віталія Полянського

06 травня 16:25
Переглядів: 182
гол

Традиційний ХVІІІ Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті відомого тренера Віталія Полянського з 28 до 30 квітня проходив на стадіоні Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших видів спорту, що у парку Топільче. Цього року до Тернополя приїхали команди юнаків 2002 року народження ФК «Буковина» Чернівці, ФК «Прикарпаття» Івано-Франківськ, ДЮСШ м. Хмельницький, УФК Львів та ФК «Львів».

Команда УФК Львів, не програвши жодної зустрічі і лише з однією нічиєю з івано-франківцями, виборола золоті нагороди турніру. На другому місці – ще одна Львівська команда ФК «Львів», які поступилися лише своїм товаришам з училища фізичної культури (1:4). На третьому місці – ФК «Прикарпаття», у якого дві перемоги над нашими футболістами та хмельничанами, дві нічиїх з ФК «Буковина» та УФК Львів та одна поразка  від ФК «Львів». На четвертому та п’ятому місцях юнаки з ФК «Буковина» та ДЮСШ м. Хмельницький. У вихованців Тернопільської КДЮСШ з футболу та інших видів спорту жодної перемоги та підсумкове шосте місце.

Кращими гравцями турніру стали: Ярослав Барчишин (ФК «Львів»), Віктор Таран (Тернопільська ДЮСШ з футболу та інших видів спорту), Олександр Цюпер (ФК Прикарпаття»), Андрій Будка (ФК «Буковина»), Артем Мельничук (ДЮСШ Хмельницький) та Василь Бурдник (УФК Львів).

Привітали учасників змагань дружина Віталія Полянського – Тетяна Полянська, президент Федерації футболу Тернопільщини Володимир Мариновський та начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради Микола Круть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: