У Тернополі відбудеться турнір з пейнтболу для вищих навчальних закладів

12 листопада 14:00
Переглядів: 146
Пейнтбол

За сприяння Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Тернопільський студентський магістрат організовує регіональний турнір з пейнтболу для вищих навчальних закладів та ГО Тернополя, який відбудеться 12 листопада о 12 годині у лісі за головним корпусом ТНЕУ.

У проекті візьме участь понад десять команд з різних молодіжних об’єднань, а також команда із представників ОДА. Захід має на меті знайти найкращих гравців серед молоді в пейнтболі, об’єднати в межах одного активного заходу молодіжних лідерів з тернопільських університетів та громадських організацій, сприяти здоровому фізичному відпочинку та патріотичному вихованню, а також запропонувати альтернативне святкування Дня студента.

Протягом заходу відбудеться інструктаж з поводження зі зброєю та тренінг з рукопашного бою від партнерів проекту – цивільного корпусу батальйону «АЗОВ». Переможців очікують цінні призи від генеральних партнерів заходу – магазину військової атрибутики «Патріот» та спортивного магазину «Спортландія».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: