У Тернополі відбулися змагання з пулу

19 лютого 10:41
Переглядів: 303
пул

Переможець першого етапу Кубка Тернополя й області з більярдного спорту у дисципліні пул "Дев'ятка" - Андрій Сеник.

За перебігом цього турніру глядачі спостерігали у спортивно-більярдному клубі федерації спортивного більярду України "Абриколь" 16 лютого. За перемогу на першому етапі Кубка боролися 14 спортсменів із Тернополя.

- Прикро, але не всі лідери тернопільського пулу продемонстрували хороші результати, - каже голова обласного осередку федерації спортивного більярду Андрій Мазепа. – Дещо несподіваним став вихід у півфінал Дениса Кіма. Він переважно виступає в іншій дисципліні більярдного спорту, але цього разу відзначився й тут.

У підсумку Денис Кім посів третє місце. Також бронзовим призером Кубка Тернополя та області з пулу став досвідчений більярдист Руслан Островський. Друге місце посів ветеран більярдного спорту Ігор Наконечний. А переможцем першого етапу визнали відомого спортсмена Андрія Сеника. Додамо, що Андрій Сеник нещодавно став срібним призером чемпіонату області у дисципліні „Комбінована піраміда”, що теж відбувався в "Абриколі".

- Цьогоріч ми запланували провести чимало змагань, - додає Андрій Мазепа. – Причому вони відбудуться не лише в "Абриколі", а й у трьох інших обласних більярдних клубах. Це свідчить про велику популярністьо цього виду спорту у нашому краї.

До речі, Тернопільський обласний осередок федерації спортивного більярду України дякує партнерам, які допомогли провести змагання.

АНОНС

Традиційний турнір з більярдного спорту (пул "Дев'ятка"), присвячений Святу 8 Березня, відбудеться в "Абриколі" 9 березня. Тернопільський обласний осередок федерації спортивного більярду України запрошує жінок і дівчат взяти участь у цікавих змаганнях та отримати чимало цінних подарунків.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: