У Тернополі відбувся фінал Кубку України з більярду у "дев’ятці"

11 листопада 16:02
Переглядів: 257
більярд

З 8 до 10 листопада у тернопільському в більярдному клубі «Абриколь» проходив фінал Кубку України з більярду у дисципліні «Пул 9». Участь у змаганнях взяли 29 спортсменів із Тернополя, Києва, Хмельницького, Дніпропетровська, Львова та Севастополя.

Переможцем серед чоловіків став львів’янин Віталій Пацура з підсумковим результатом 32 очки, котрий обіграв у півфіналі Сергія Курдзюка із Севастополя, а у фіналі – гравця з Дніпропетровська, призера Чемпіонату Світу з російського більярду Євгена Новосада, результат якого – 20 очок – повідомляє управління з питань фізичної культури і спорту ОДА.

У змаганнях серед жінок взяли участь п’ять спортсменок – представниць міста Києва. У фіналі Катерина Половинчук (24,5 очок) здобула перемогу над Дар’єю Сирончук (12,5 очок). Тернопіль на Кубку представляли дев’ять гравців, серед яких найкраще виступив Руслан Островський, ставши чверть-фіналістом (10 очок). Результат 8 очок показали тернополяни Олег Шаванов, Степан Матвійків та Сергій Малахов.