У Тернополі відремонтують басейн та фізкультурно-оздоровчий комплекс

27 вересня 13:30
Переглядів: 409
плавання

Розвиток спортивних досягнень м. Тернополя, популяризація у місті здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом — основні напрями діяльності місцевої влади в галузі фізичної культури і спорту.

З метою популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, продовжується розвиток спортивної інфраструктури Тернополя.

На даний час Тернопільська міська рада погодила здійснення ремонту приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу та басейну КЗ "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту" за адресою м. Тернопіль, вул. Братів Бойчуків, 4а.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс (ФОК) має важливе соціальне значення, так як, перш за все, робить спорт доступним для дітей та підлітків. Це також фундамент для професійного спорту. Адже саме тут повинні починати займатися діти різними видами спорту. Для багатьох дітей це буде проведення часу після школи, для юних спортсменів - крок у напрямку великого спорту.

Після завершення ремонтних робіт басейну та фізкультурно-оздоровчого комплексу, діти матимуть можливість займатися плаванням, футболом та гандболом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: