У Тернополі визначено переможців І Всеукраїнського турніру з волейболу серед жіночих команд

04 вересня 22:01
Переглядів: 309
Волейбол галичанка

Упродовж двох днів у Тернопільському національному економічному університету відбувся І Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віце-президента Федерації волейболу України професора Сергія Юрія.

Сергій Ілліч – знана особистість, відомий науковець, меценат, людина, яка вболівала за долю молодого покоління. Від студента до ректора він пройшов тернистий шлях освітньої ниви. Але поряд із науковою діяльністю він активно долучався до розвитку спорту рідного краю, був головою Тернопільського обласного відділення НОК України.

Зі студентських років він любив волейбол і це захоплення сформувало його характер, загартувало як лідера. Сергій Ілліч вважав, що хороший фахівець повинен бути гармонійно розвинутою особистістю. Неодноразово особисто виїжджав на чемпіонати світу, універсіади, різні міжнародні змагання, щоб підтримати своїх студентів. Волейбольний турнір, організований у ТНЕУ, став ще однією доброю нагодою вшанувати пам'ять людини з великим серцем й залишеними добрими ділами.

Турнір відкрив ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий.
 

Привітали учасників прийшли: заступник Міністра молоді та спорту України, Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна, перший віце-президент Федерації волейболу України Олександр Бібер, перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко, голова облдержадміністрації Олег Сиротюк, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Ігор Підгайний та інші почесні гості.

Вшанувавши хвилиною мовчання пам'ять Сергія Юрія, гравці команди «Галичанка-ТНЕУ» Еліна Гебер та Анна Рева поклали квіти до його могили.

Всього у змаганнях взяли участь 4 команди: «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль), «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне), «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк), «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя).

Першого ігрового дня тернополянки перемогли дівчат із Волині 3-0. З аналогічним рахунком  «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» із Запоріжжя обіграла рівненську команду «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ».

Наступного дня у поєдинку «Континіум-Волинь-Університет» та «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» сильнішими виявилися волинянки. Матч «Галичанка-ТНЕУ»  – «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» завершився із рахунком 3-0.

У завершальний день турніру зустрічалися команди із Запоріжжя та Луцька. Перемогли запоріжанки – 3-1. У боротьбі «Галичанка-ТНЕУ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» тернополянки переграли суперниць із рахунком 3-2.

За результатами змагань переможцем І Всеукраїнського турніру з волейболу стала команда «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль), на другому – «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» (Запоріжжя), а бронзові медалі змагань виборола команда «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк)

Переможці отримали нагороди з рук дружини Сергія Юрія та Андрія Крисоватого, які активно вболівали і спостерігали за усіма поєдинками турніру. Команди-призери отримали грошові премії від ректора ТНЕУ, а Ольга Богданівна вручила кожній команді пам’ятні подарунки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: