У Трускавці відбулось засідання Оргкомітету щодо Олімпійських ігор 2022

14 жовтня 22:35
Переглядів: 125
олімпіада

Днями, відбулось засідання Організаційного комітету з питань підготовки пропозицій до проекту заявки про здобуття права на проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула в Трускавці.

У роботі комітету також взяла участь і виконавчий директор Національного олімпійського комітету Наталія Коваленко.

«Той фундамент, досвід, який ми здобули під час ЄВРО 2012, – безцінний. Я хочу подякувати за можливість працювати з кращими експертами, які радять багато чого у транспортному плані, і в плані прийому гостей. Вони радять, як зробити Львів ще привабливішим. Робота складна, дуже амбітна. Важливою частиною є і промокампанія, щоб показати, що ми все зможемо. Роботи багато, ми готові працювати, скільки треба», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові під час Зимових Олімпійський ігор будуть відбуватись змагання із видів спорту льодового кластеру. Для цього використовуватимуть багатофункціональну спортивну арену, яку вже почали будувати для Євробаскету 2015 року. Як зазначив Олександр Вілкул, 5 листопада поточного року буде офіційно затверджено заявку України до Міжнародного Олімпійського Комітету на Генеральній асамблеї НОК України. «Після цього, 14 листопада, буде надіслано до МОК офіційний лист-декларацію про наміри нашої держави подати заявку на право проведення Зимової Олімпіади 2022.

У березні 2014 року до МОК буде подано заявковий файл і гарантійні листи від НОК та керівництва міста Львова», – повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме Ігри-2022, оберуть у липні 2015-го на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія). Нагадаємо, Україна до 14 листопада має офіційно задекларувати наміри подавати заявку на проведення у Львові Зимових Олімпійських Ігор 2022 року.

Попередньо у заявковому документі Львова на проведення зимової Олімпіади 2022 року буде включено три місця проведення змагань: Львів, Тисовець (Львівська область) та Боржава (Закарпатська область).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: