У Трускавці завершився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з боксу

19 жовтня 22:22
Переглядів: 378
бокс

У Трускавці Львівської області упродовж трьох днів в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» тривав ІХ традиційний турнір з боксу серед юнаків 2004/2005 та 2006/2007 років народження.

Цього року змагання проводилися з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Днів Українського козацтва та захисника України, а до міста-курорту завітала рекордна кількість учасників – 123 спортсмени (20 команд) із Львівської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей України, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Організатори змагань – федерація боксу Львівщини, відділ освіти і відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець». Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Петро Яцик (м. Стрий).

Розпочались змагання із рівняння на Прапор України та виконання Гімну України. На урочистому відкритті традиційного турніру з боксу учасників змагань вітали члени організаційного комітету турніру з боксу – заступник міського голови м. Трускавця Олександр Ткаченко, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль та інші почесні гості свята.

Нагородження усіх призерів юнацького турніру з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Днів Українського козацтва та захисника України проводили віце-президент відділення НОК України у Івано-Франківській області, чемпіон світу, переможець кубків Європи і Світу, президент федерації боксу м. Івано-Франківська Сервін Сулейманов; чемпіон України з боксу, віце-президент федерації боксу Харківської області Юрій Борох; майстер спорту з боксу, директор КДЮСШ м. Кіцмань (Чернівецька обл.) Василь Смаглій та ін.

Призерами юнацького турніру виявилися восьмеро вихованців відділення боксу Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренери ДЮСК Мінів Назар та Гнатків Анатолій):

- Саприкін Святослав та Стахнів Максим – І місце.

- Фігура Ростислав – ІІ місце.

- Побережний Ілля, Пелещак Володимир, Кот Богдан, Садовяк Назарій, Летнянчин Олег – ІІІ місце.

Загалом у Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець» національно-патріотичне виховання дітей та молоді є складовою частиною навчально-виховного процесу. Одною із форм виховної роботи з учнями закладу є приурочення спортивно-масових заходів до визначних подій нашого краю, України. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: