У Турці визначать чоловіків з найсильнішим ударом

18 березня 10:30
Переглядів: 249
Удар

19 березня вперше у Турці (Львівська обл.) відбудеться відкритий чемпіонат міста із сили удару. У чемпіонаті зможуть взяти участь чоловіки не лише Турківського, а інших районів Львівської області віком від 16-ти років і старші. І що суттєво - не лише спортсмени, а й будь-хто охочий може і позмагатися, і визначити правдиву силу свого удару. Адже Федерація ударного спорту України, яка зініціювала ці змагання, єдина на всій Україні має спеціалізований прилад – силомір.  Лише  цей силомір  точно обраховує силу удару, яка  фіксується в абсолютній величині (кгс – кілограм-сила). Силомір з вигляду нагадує боксерську грушу,  при ударі по якій на електронне табло виводиться сила кожного удару. Саме цей унікальний прилад – силомір надасть мешканцям Турки для змагань президент  Федерації ударного спорту України Роман Гуц. Тож невдовзі чоловіки Турки матимуть можливість  з’ясувати:  чий  удар найсильніший! Чемпіонат Турки із сили удару  відбудеться під патронатом мера міста Геннадія Когута за сприяння  Турківської міської ради, громадської організації «Майдан Турківщини» та місцевої партії «Воля». 

Змагання проходитимуть під лозунгом: «Стоп наркотик!». Організатори змагань чітко усвідомлюють, що пропонуючи людям таке спортивне і змагальне дозвілля, можна ефективно  протистояти негативним тенденціям нашого часу.

 Отож, 19 березня чоловіків з найсильнішим ударом у Турці  визначатимуть в трьох номінаціях:

1) удар рукою класичним стилем (удар по силоміру проводиться передньою частиною кулака);

 2) удар рукою вільним стилем (удар наноситься як завгодно – долонею, передпліччям і т.д. – тільки не так, як у класичному стилі);

 3) удар ногою.

Змагатися можна як в одній, так і в усіх трьох номінаціях. Вагові категорії у кожній номінації: до 70-ти кг, до 90 кг, понад 90 кг. П’ять спроб матимуть учасники, щоби продемонструвати свій найсильніший удар. З п’яти спроб зараховуватимуть найкращий результат. Таким чином у кожній ваговій категорії сформується рейтинг і визначиться переможець, а також срібний і бронзовий призери. Участь у змаганнях безкоштовна.

 Із метою уникнення травматизму обов’язковим для учасників стане тейпування рук – бинтування кистей. Тож учасники на змагання мають прихопити зі собою еластичні бинти. Правильному тейпуванню навчать безпосередньо перед початком змагань.

 Чемпіонат проходитиме у приміщенні мистецького центру «Україна» м. Турка. Початок о 15 год.

 Тим, хто хоче позмагатися і з’ясувати власну ударну силу, необхідно до 19 березня зареєструватися  за тел. (099) 010 59 60 або за адресою м.Турка, вул.Молодіжна,46, тренажерний зал «Формула здоров’я».

 До слова, Турка стане вже п’ятим містом Львівщини, яке прийматиме змагання із сили удару. Подібні турніри вже були проведені у Львові та трьох містах Львівської області – Червонограді, Самборі, Миколаєві.

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: