У Тисовці на Львіщині естафетою завершився чемпіонат України з лижних перегонів

25 січня 20:27
Переглядів: 230
Лижні перегони

У Тисовці на Львівщині мастаки лижного спорту позмагалися на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат. У завершальний день національної першості атлети гасали у змішаних естафетах. Тут ціна хиби дуже висока, адже від одного атлета залежить успіх всієї команди.

Шляхи до перемоги прокладали учасники у трьох категоріях: 13-14, 15-16 та 17-18 років. Відповідно, дистанції їм дісталися різні – 2 км, 2,5 км та 5 км. Переможниця забігу в наймолодшій віковій групі Марія Сиваченко зазначила: «На коротких дистанціях краще їхати швидко повсюди. Якби це були довгі дистанції, то можна би було десь відпочити і знову пришвидшуватися».

Лідерські позиції на юнацьких стартах впевнено захоплювали сумчани. Перможниця у середній віковій категорії Аліна Антипенко розповіла: «Знала, що в мене великий відрив. Тому спочатку пришвидшувалася, а потім вже просто доїжджала».

Другим фінішував інший сумський квартет. Його представниця Катерина Мурза підкреслила: «Останній етап ‒ бігти ‒ це дуже відповідальна робота. Як приїдеш, так і будеш. Навіть якщо передають тобі естафету останньому, то все одно треба витягувати команду. Я їхала весь час за суперницею, але на останньому підйомі обігнала».

На чемпіонаті України коучі придивлялися до перспективних лижників, які згодом можуть підсили старший дивізіон. Та відбирали команду на чемпіонат світу серед школярів у Франції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: