У Всеукраїнських змаганнях десантників у Львові перемогла житомирська 95-та бригада

31 липня 12:09
Переглядів: 130
ато

У Львові завершився Всеукраїнський чемпіонат із функціонального багатоборства серед десантно-штурмових бригад. Свої вміння демонстрували 6 команд зі всієї України.

Функціональне багатоборство або ж кросфіт вимагає сили, швидкості та витривалості у комплексі. Тому упродовж одного раунду учасники мали виконати дуже багато завдань. Наприклад, 100 разів підтягнутися, перенести важезний йок на сотню метрів, спалити 100 кілокалорій на тренажері і стільки ж разів качнути прес.

Та найбільше труднощів десантникам завдала статична вправа. Упродовж всього раунду треба було тримати ящик із боєприпасами. Дмитро Дарій і Євген Сердюк із 81-ої бригади зазначили: «Дві людини тримають ящик. Як тільки опускають, час зупиняється. Було максимально складно, бо забивалися м'язи передпліччя».

Перед останнім етапом у трійці лідерів були 79-та, 95-та і 80-та бригади. Усе мав вирішити заключний раунд. Тут чоловіки-десантники мали по 25 разів піднімати гирі та штангу, лазити по канаті і по стіні. А жінки чверть сотні разів вистрибнути на півметрову тумбу.

У підсумку у запеклій боротьбі перемогу вирвала житомирська 95-та окрема десантно-штурмова бригада. Обійшовши 79-бригаду з Миколаєва. Богдан Рудика, учасник команди-переможців розповів: «Ми це зробили завдяки командній злагодженості. Все, як в армії: підготовка, підготовка, все залежить від підготовки».

Чільну трійку замкнули львівські десантники. Іван Олісієвець із 80-ої бригади підсумував: «Ми готувалися, старалися. Тренування були дуже важкі, але дали свої результати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: