У Винниках на новому майданчику спортсмени змагалися у трюках на турніках

25 травня 17:09
Переглядів: 188
воркаут

У Винниках відкрили новий майданчик для воркауту ― вуличного спорту, у якому атлети демонструють трюки на турніках. Учасники зі Львова, Одеси, Запоріжжя, Чернівців та Івано-Франківська одразу випробували снаряди на міцність.

Одними із найефектніших виявились номери у фрістайлі. Аби показати себе у цій програмі, хлопці мали три хвилини. Судді насамперед звертали увагу на виконання силових елементів, динаміку і навіть артистизм спортсменів.

Учасник змагань Микола Турчин зазначив: «У моїй програмі є деякі складні елементи. Наприклад, вихід принца, «літак», вихід на одній руці. Погодні умови трохи все ускладнюють. Вітер іноді заважає, дезорієнтує».

Також оцінювали взаємодію із публікою. Учасник змагань Віталій Лєрко зізнався: «Дуже задоволений своїм виступом. Все вдалося.. Мені дуже сподобалось. Всі аплодували. Це найголовніше, щоб люди мене поважали. А все інше для мене не є дуже важливим».

Воркаут, запевняють його прихильники, дуже демократичний і мало витратний вид спорту. Співорганізатор змагань Зеновій Станішевський зазначив: «Він не потребує фінансів. Людина, яка має бажання займатися спортом, не мусить платити в дорогих спортзалах, а йти на майданчик, займатися спортом і гарно виглядати, бути в тонусі. Вести здоровий і тверезий спосіб життя».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: