У закинутому кар’єрі на Львівщині влаштували перегони позашляховиків

09 серпня 16:30
Переглядів: 507
автомобільний трофі-рейд

На Львівщині відбувся другий етап чемпіонату області з тріалу, де через природні перепони гасали умільці на позашляховиках. Змагання «Zub Trial» зібрали автовідчайдухів із Західної України. У боротьбу вступили понад 30 екіпажів.

Уже 6 рік поспіль вапняковий кар’єр у селі Малий Любінь перетворили на арену для ефектного протистояння екстремалів. Траса просто нафарширована завадами: круті підйоми, складні спуски, трампліни і болото. Тож у запалі боротьби учасникам мимоволі доводилось приймати купіль.

Багато труднощів підстерігало тріалістів у лісовому секторі, помережаному глибокими ямами. Учасник Олександр Вострес зазначив: «Там важливо враховувати те, які в автомобіля диференціали. Якщо два колеса піднімуться в повітря, наприклад, переднє ліве і праве заднє, треба не зупинятися. Бо якщо зупинишся, то вже нікуди не поїдеш».

Загалом позашляховикам підготували 5 спецділянок довжиною від кілометра до двох. І які б не були перепони, автосміливців ними не здивувати. Учасник Петро Кромпащик сміється: «То ще не є екстрим. Екстрим ‒ то коли в повітрі летиш, а то просто їдеш!».

Після кожного пройденого спецвідрізку час спортсменів переводять у бали. Той, хто впорався із завданням найшвидше, отримує 10 пунктів. Інші, відповідно, щоразу менше. Співорганізатор Богдан Яремчук додає: «Звичайно, як і всіх змаганнях, є пеналізація. За руйнування палиць, які тримають стрічки, нараховуються додатково 15 секунд штрафу».

Спортсмени долали трасу у тандемі: пілот, який кермує «фортецею на колесах», і штурман, який постійно підказує, що чекає екіпаж наступної секунди. Тетяна Литвинова і Мілана Скорик розповідають: «Проблема в тому, що в нас маленька машина, а там великі пагорби. І було завдання скоріше пройти, не сісти «на черево» там».

Охочі могли перевірити свої вміння у ще одному завданні. Потрібно було якнайвище виїхати на рампу і зафіксувати автомобіль. На це учасники мали по дві спроби, із яких до заліку враховували кращу.

А у вересні поціновувачі автоекстриму знову зберуться на Львівщині. Цього разу у Дрогобичі на «EverRest Trophy 2018».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: