У збірної України на турнірі "Івана Яригіна" буде 13 борців

24 січня 18:53
Переглядів: 218
Default Image

26-30 січня в російському місті Красноярськ пройде етап серії Голден Гран-прі - турнір "Івана Яригіна" з вільної і жіночої боротьби. У складі збірної України на цих змаганнях виступлять 13 борців. 

"Жіноча команда буде представлена основним складом. У чоловіків на турнірі "Івана Яригіна" виступлять молоді перспективні борці, які вже брали участь у змаганнях серії Гран-прі", - сказав у розмові з кореспондентом агентства державний тренер з вільної боротьби Едуард Носадчий.

За його словами, турнір "Івана Яригіна" стане поверненням у великий спорт після трирічної перерви для першої у світі олімпійської чемпіонки з жіночої боротьби Ірини Мерлені. "Перед виступом у Красноярську в Ірини був лише один невеликий пробний турнір. Від неї поки що важко чекати великих перемог. На Гран-прі, куди приїдуть найсильніші борці світу, Ірині буде дуже непросто", - зазначив Едуард Носадчий.

До складу збірної України з вільної і жіночої боротьби ввійшли: Сергій Ратушний (вагова категорія 55 кг), Юрій Леденьов (55), Василь Шуптар (60 кг), Дмитро Рочняк (74 кг), Джамбулі Цотадзе (84 кг), Іван Іщенко (120 кг), Мурадін Кушхов (120 кг), Олександра Когут (48 кг), Ірина Мерлені (48 кг), Ірина Харів (55 кг), Ганна Василенко (63 кг), Алла Черкасова (63 кг), Катерина Бурмістрова (72 кг).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: