Україна - Чехія 5:1. Вольовий розгром

09 лютого 22:34
Переглядів: 906
Україна футзал

Ось Вам і футзал вищого гатунку! Були швидкості, думка, напруга та, врешті, гольова феєрія. І, найголовніше, впевнена вольова перемога нашої команди.

А починалось усе дуже цікаво. Після урочистої частини та душевного виконання Гімну України не потрібно було особливо налаштовуватись. Старт гри змусив забути, що то товариська зустріч. Гравці одразу ввімкнули швидкісну гру, особливо це вдавалось гостям, котрі дуже гарно співдіяли при передачах і непогано долали пресинг українців. Здалось навіть, що технічно чехи переважають наших хлопців, але продовження гри показало протилежне. Все, що було насправді - так це незвична для нашого ока техніка "червоних" і аж надто звична у виконанні "жовтих" (але від цього аж ніяк не гірша).

На старті могли забивати Дмитро Сорокін, Шотурма і Валенко. Але, наперекір логіці, забили чеські футзалісти. Родек здалеку вдарив, а рикошет допоміг м'ячу опинитись у воротах України. Запал на трибунах згас. Але на майданчику продовжилось домінування господарів. Одна їхня вада була в тому, що дозволяли себе високо пресингувати. Але нічого з того пресингу не виходило, тому й сваритися нема за що.

На дев'ятій хвилині Бондар вивів Білоцерковця на ворота суперників, а той обіграв кіпера і зрівняв рахунок. Просто і майстерно. Забивати ще могли Бондар та Сорокін, але не судилось. У чехів же стільки моментів не було. А коли з'являлось щось перспективне, то вдало діяв наш захист на чолі з Іваняком. На завершення тайму трапилось ще два голи: Валенко з лівого флангу пробив прямісінько в дальній кут, а Білоцерковець після подачі кутового вдало відіграв на випередженні. Міг бути ще бодай один гол, але штурм воріт перед сиреною успіхом не увінчався.

Заміна воротаря у перерві чехам не допомогла. Якщо протягом кількох хвилин другого українці не могли пробити Герчака (у першому стояв Вахала), то на 27-й хвилині Шамлі вивів Кордобу на ударну позицію і той з другої спроби таки додав свої п'ять копійок в побиття збірної Чехії. А вже зовсім згодом свій гол забив і Дмитро Калуков, поставивши чітку крапку. Гості кинулись грати з п'ятим польовим, але затиснути українців коло воріт їм так і не вдалось. Так, у "червоних" з'явились моменти, які треба було реалізовувати, але то був день українських футзалістів. Іваняк та банальний фарт взяли гору не в одному епізоді.

Наприкінці гри Валенко навіть вийшов п'ятим польовим, але на хід гри це вже суттєвого впливу не мало. 5:1 - Україна продовжує перемагати у Львові!

Завтра відбудеться другий матч цих же команд. Початок, як і сьогодні, о 19:00.

Міжнародний товариський матч

УКРАЇНА - ЧЕХІЯ 5:1 (3:1)

Голи: Білоцерковець (9, 18), Валенко (17), Кордоба (27), Калуков (28) - Родек (4)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: