Україна - Франція 2:0. Післяматчева прес-конференція Михайла Фоменка

16 листопада 01:11
Переглядів: 3369
фоменко

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко відповів на питання журналістів післяматчу зі збірною Франції (2:0).

- Вітаємо! У вас ще залишилися сили щось коментувати? І чи засмутило вас те що Кучер і Федецький пропустять наступний матч?

- Ми з вами говорили, що дуже багато сил забирають матчі чемпіонату України і єврокубки. Але дякую хлопцям, що вони зрозуміли, що вся справа у психології і змогли себе проявити. Ще раз дякую їм. Плюс картки це робочий момент і нам прийдеться використовувати резерви. У нас у списку 25 гравців і значить інші люди будуть грати на цих позиціях. Гра буде не проста і нам вже треба про неї думати. Так само, як і у суперника будуть втрати.

- Михайло Іванович, епізод з вилученням Кучера. Чи не була це самовпевненість?

- Емоції про рахунку 2-0 порушили нашу цілісність. Люди мали в першу чергу займатися своєю справою, але емоції цьому помішали.

- На минулій прес-конференції ви говорили про рецепти. Чи буде рецепт на Париж, щоб був ідентичний результат?

- Ви знаєте, коли ходиш в аптеку за рецептом, то його забирають, і треба буде звертатися за новим. Але у нас є ще 2-3 дня. (сміх у залі)

- Сьогодні у складі збірної грало 2 кіровоградців: П’ятов і Коноплянка. Оцініть їх гру. І ваша віра у Зозулю - це чуття?

- Треба подякувати тренерам, які цих гравців виховали. Ми аналізуємо суперників і запрошуємо гравців у збірну, які нам потрібні, а там вже вибираємо і коректуємо.

- Чи не було у вас відчуття, що французи дещо зверхньо відносилися до України?

- В жодному випадку. Особливо з початку нам не дозволили прессингувати і довелося перебудуватися. І я не думаю, що Франція могла нас недооцінити. На цьому рівні це неможливо. Та й Дешам казав, що неможна так відноситися.

- Чи були для вас сюрпризи зі сторони Дешама? Жиру, наприклад?

- Сюрпризів не було, бо ми біля десяти ігор подивилися. Всі відбіркові і пару товариських.Схема одна і та ж. Так і вийшло, як ми і вивчали.

- Чи поїде збірна України в Бразилію?

- Хотіло би. Треба почекати трошки... (сміх в залі).

- Казали, що Платіні буде помагати французам. Сьогодні ми бачили, що арбітр давав французам м’яч при штрафних переставляти. Чи готові ви до того, що у Франції таке буде?

- Ми будемо старатися... (аплодисменти)

- Чи було у вас таке враження, що ви змогли прищемити гру збірної Франції?

- Зробити те, що ви кажете зі збірною Франції не можливо. Треба дуже багато сил потратити і фізичних і психологічних, щоб перемогти таку команду.

- Як особисто ви відноситися до футболістів: як до дорослих чи як до молодих хлопців?

- Як в яких ситуаціях. Якщо в роботі, то як з дорослими мужиками. А якщо відпочинок, то по різному, бо по віку, вони і в діти нам годяться.

- Як вам сьогодні підтримка трибун і чи вплине це на гру у Франції?

- Ми відчували і в груповому турнірі, що мамо 12 гравця. І при такий підтримці не можливо, щоб не туди бігли чи не бігли взагалі. Тому дякую вболівальникам за підтримку.

- Чи можна назвати цю гру найкращою за час вашого керівництва збірною? І як ви проведете ці 3 дня?

- Доводиться дуже багато працювати. Як будемо готуватися? Треба відновитися і фізично і психологічно. Завтра відпустимо на півдня по домах до дружин, подруг. А потім будемо відновлюватися і працювати.

- Якщо б вам федерація сьогодні запропонувала підписати пожиттєвий контракт зі збірною, погодилися би?

- Ну справа в тому, що він і так підписаний... (сміх у залі). А питання продовжити, не подовжити. Є певні можливості у кожного з нас. Якщо людина чує в собі можливості. то так. Але якщо людина не відчуває, то про що можна говорити. Ви ж самі будете потім про це перші казати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: