Україна не змогла "стукнути дверима"

09 грудня 01:03
Переглядів: 381
Erhf]yf

У своєму останньому матчі на Євро-2012 команда Леоніда Ратнера була близька до того, щоб не програти, але в підсумку знову залишилася ні з чим.

Норвежки відкрили рахунок голам у матчі, забивши на третій хвилині (відзначилася Каролін Дюре Брейванг). Але хто тоді знав, що наступного разу імениті Сварник знову вийдуть вперед аж 49 хвилин потому?

Час на табло висвічується 19:50, коли Ірина Глібко вивела синьо-жовтих вперед (6:5), після чого українки лідирували аж до останньої десятихвилинки. Максимальним розрив був на 38-й хвилині, коли Анастасія Подпалова довела рахунок до 15:11.

Але потім, як це часто буває з нашої збірної, трапився провал - за наступні 16 з половиною хвилин підопічні Леоніда Ратнера пропустили шість м'ячів поспіль, не забивши у відповідь жодного!

Два поспіль голи в більшості Юлії Манагаров таки дозволили українській дружині наздогнати грали явно не в повну силу скандинавок - 17:17 за 3:34 до кінця. Однак кидок тієї ж Юлі у поперечину і два поспіль видалення (Глібко виклопотати 2 хвилини, а Ольга Ващук і зовсім пряму червону) залишили аутсайдеру групи зовсім небагато шансів на досягнення позитивного результату.

У грі "шість на чотири" чинні чемпіонки Європи забили всього раз, але і цього гола Лінн Йорум Сулланд вистачило команді Торір Хергейрссона для третьої перемоги на чемпіонаті.

18:17 - норвежки з чотирма заліковими балами будуть готуватися до основного раунду Євро, українки з сумним нулем в графі "Окуляри" (подібним "досягненням" можуть "похвалитися" лише збірні Македонії та Ісландії) повертаються додому.

ЧЄ-2012. Жінки (Сербія)

Попередній раунд

Група А

Норвегія - Україна - 18:17 (8:11)

Україна: Пархоменко, Тимошенкова; Подпалова (2), Шуцкая, Манагарова (3), Борщенко (4), Туркало (1), Глібко (4), Ніколаєнко (1), Редька (2), Ващук, Лаюк, Цибуленко, Бурлаченко , Стельмах.

Семиметрові: 4/3 - 3/3.

Судді: З.Столаровс, Р.Ліціс (обидва - Латвія).

Сербія - Чехія - 28:24 (12:15)

Підсумкове становище: Норвегія - 6 очок, Сербія - 4, Чехія - 2, УКРАЇНА - 0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: