Україна - Польща. Ігор КУЛЬЧИЦЬКИЙ: "Фоменко вибере правильну тактику"

11 жовтня 20:55
Переглядів: 249
кульчицький
 Ігор Кульчицький поділилися враженнями й очікуваннями від майбутнього поєдинку збірних України та Польщі.

- Гру з Англією головний тренер збірної України Михайло Фоменко назвав «матчем свого життя». А прийдешню гру із Польщею – «матчем другого життя». Яким насправді вбачаєте поєдинок у Харкові?

- З Англією Фоменко розумно проаналізував усі «за» і «проти» і зрозумів, що розкриватися нема сенсу. Адже Англія належить до найкращих команд світу і за авантюру може покарати. А втрачати очки, віддаючи їх напряму головному конкуренту, було б нерозважливо. То ж нічия у тій грі – наслідок розумної прагматики головного тренера. Виграв би – це вийшло б справді найбільше досягнення у тренерському житті Фоменка. З Польщею не може йти мови про жодну нічию – тільки виграш. Це амбіційний матч двох команд, які мають шанси потрапити на чемпіонат світу! Наша – більші, а польська – менші. Але має! І вона зробить усе, щоб реалізувати навіть ті можливості, що має. Тим паче, що вона у Харкові захоче реабілітуватися за нищівну домашню поразку від українців… А перемогти мусимо знову ми. Ось чому, думаю, цей матч головний тренер збірної вважає «матчем другого життя».

- Хто, на вашу думку, з викликаних гравців найдостойніший зіграти у лінії оборони, півзахисту чи нападу (залежно від амплуа інтерв’юйованого – В.В.) і чому?

- У лінії півзахисту першими номерами вважаю Коноплянку і Ярмоленка, а також Ротаня. Перші двоє – незамінні на флангах, звідки створюють серйозну загрозу воротам суперника завдяки швидкості і хорошій техніці володіння м’ячем та добре поставленим ударам. Ротань же найкраще зараз виконує диспетчерські функції: непоступливий у боротьбі, володіє точним пасом на різні дистанції, уміє знайти і розвинути нестандартні атаки. Ну, і при виконанні стандартів – незамінний через точний і сильний удар. До того ж і взаєморозуміння у нього із партнерами з лінії атаки – пречудове.

- Якого малюнку гри очікуєте у харківському матчі і чому?

- Не сумніваюсь, що Фоменко вибере правильну тактику, виходячи із стану готовності гравців, які є у нього у розпорядженні. Не думаю, що побачимо якусь навалу на ворота поляків, бо нам потрібна перемога. Думаю, що наша команда гратиме виважено в усіх ланках і знайде шляхи і ключі до воріт польської збірної за підтримки трибун харківського стадіону.

- Ваша оцінка складності матчу для нашої збірної за 10-бальною шкалою.

- Буде дуже тяжка гра. Якщо за суддівськими принципами 0 – легка, а 2 – уже тяжка гра, то поєдинок Україна – Польща потягне на 6 балів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: