Україна витратила на Олімпіаду-2022, від якої зрештою відмовилася, близько 2 млн. грн.

02 липня 19:42
Переглядів: 226
олімпіада

Україна, готуючись до боротьби за право прийняти зимові Олімпійські ігри-2022 у Львові, витратила близько 2 млн. грн.

Головними статтями витрат стала оплата внеску міста-претендента та зарплата працівників оргкомітету з підготовки та супроводження заявки "Олімпійська надія-2022".

У грудні минулого року Україна сплатила Міжнародному олімпійському комітету (МОК) обов'язковий внесок - $150 тис. - міста-претендента за право Львова прийняти зимові Олімпійські ігри-2022.

Якщо ця інформація публічна й абсолютно відкрита, то підрахувати, скільки бюджетних коштів було витрачено на зарплати співробітників "Олімпійської надії-2022", яка почала працювати з липня минулого року, складно.

Відомо, що штат оргкомітету налічував 10 - 12 осіб. Якщо припустити, що в середньому кожен отримував принаймні 5000 грн. щомісяця, то за півроку набирається сума 300 - 360 тис. грн.

Відзначимо, що оргкомітет у грудні ще працював. Тоді делегації міст-претендентів, а серед них - і представники України, відвідали семінар у Лозанні, де отримали детальні інструкції щодо підготовки заявочного файлу.

Підключити до своєї роботи провідні компанії світу, які раніше допомогли іншим містам виграти заявки на проведення Олімпійських ігор, Україна так і не встигла, адже вирішила відмовитися від продовження боротьби.

Зазначимо, що проект "Олімпійська надія-2022" повинен був існувати років, а загальний обсяг фінансування орієнтовно мав скласти 80 млрд. грн.

Додамо, цього місяця виконком МОК затвердить міста-кандидати на право приймати Ігри-2022, після чого вони сплатять ще один внесок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: