Українська спортсменка, яка представляє СК "Буковель", отримала олімпійську ліцензію в могулі

28 січня 11:42
Переглядів: 110
Петрова Тетяна

Українська спортсменка Петрова Тетяна, яка представляє СК «Буковель», отримала олімпійську ліцензію в могулі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив її тренер Чмель Сергій:

“Всіх вітаю з чудовою новиною! Українська спортсменка Петрова Тетяна, яка представляє СК «Буковель», отримала олімпійську ліцензію в могулі! Останній раз представниця України в могулі мала ліцензію у далекому 1994 році (Ліллехаммер), цією спортсменкою була Юлія Фоміних, яка зараз займає посаду Державного тренера з фрістайлу.

Петрова Тетяна і я, ії тренер, Чмель Сергій, щиро вдячні всім, хто вірив у нас і підтримував.

Особливу подяку висловлюєм керівництву гірськолижного курорту «Буковель», особисто Шевченко Олександру Леонідовичу, Міністерству молоді та спорту України в особі Жданова Ігоря Олександровича та Фоміних Юлії Володимирівні, які повірили у Тетяну і дали їй шанс поборотись за участь в Олімпійських іграх.

Хочу сказати, що такий результат без гірськолижного курорту «Буковель» був би неможливий. Буковель підтримує український могул вже понад 15 років. Саме цей курорт допоміг могулу відродитись в Україні і вийти на світовий олімпійський рівень. Для нас створили ідеальні умови для тренувань, курорт надає сучасну могульну трасу, де українські спортсмени всіх рівнів мають змогу безкоштовно тренуватись. Кожен рік у Буковелі проводяться біля п’яти змагань з могулу, серед яких Чемпіонат України.

Тетяна Петрова почала займатися могулом у 2012 році саме в Буковелі, і за 6 років сумлінних тренувань ми маємо цей чудовий результат.

Я дуже радий, що ми Вас не розчарували і довели всім скептикам, що могул в Україні існує і має право на розвиток”, – йдеться в дописі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: