Українські бігуни пробігли естафетою через 9 країн заради миру в Україні

20 квітня 05:34
Переглядів: 427
біг

Стаття розміщена в рамках блогу : Спорт - це життя!

12 українців подолали шлях у 4000 кілометрів, пробігши естафетою 9 країн світу - Польщу, Чехію, Словаччину, Австрію, Німеччину, Ліхтенштейн, Швейцарію, Францію та Андорру.

В п'ятницю українські бігуни досягли іспанської столиці — Мадрида. Мета забігу — донести до європейської спільноти ідею миру в українській державі.

"Мета нашого забігу - подякувати європейцям за підтримку України, зібрати їхні побажання нашому народові в "Книзі миру", спілкуватися та нести правду про ситуацію в Україні, молитися за мир з громадами європейських країн та перемогти…в першу чергу себе", - акцентує Роман Жорін, учасник забігу.

Ми зупиняємо війну, не воюючи – наш символ простягнуті долоні. Ми хочемо миру в Україні, Європі, у світі понад усе. Наша мрія, щоб після повернення в Україну на нашій Батьківщині запанував мир. Ми робимо те, що раніше ніхто ніколи не робив – міняємо світ навколо себе"- коментує Віктор Мазярчук, ще один учасник забігу, - "Головне завдання Забігу Миру - зупинити війну в Україну та донести до жителів всіх країн світу те, що українці прагнуть миру."

Відзначимо, що розпочали марафон українці 21 березня 2015, у річницю підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Команда розраховує подолати близько 18 тисяч кілометрів, відвідавши 42 столиці Європи.

Фініш заплановано в Києві 12 травня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: