Українські борці привезли з Ташкента чотири медалі

15 вересня 22:50
Переглядів: 267
Харів

Жан Беленюк, Юлія Ткач, Ірина Харів і Валерій Андрейцев повернулися на Батьківщину не з порожніми руками.

Українські спортсмени привезли три медалі з чемпіонату світу з греко-римської боротьби, який завершився в Ташкенті, Узбекистан. Єдине золото в активі львів'янки Юлії Ткач, яка виступає в категорії до 63 кг. Тільки навесні цього року Юлія вийшла з декретної відпустки, і відразу завоювала бронзу чемпіонату Європи.

Золото Юлії Ткач стало другою нагородою жіночої збірної в Узбекистані, першою на подіум піднялася франківчанка Ірина Харів. У категорії до 55 кг вона завоювала бронзу, але своїй першій нагороді на чемпіонатах світу раділа також, як і успіху колеги по команді.

Ще одну бронзову нагороду з Ташкента привіз наш борець греко-римського стилю - Жан Беленюк. Чинний чемпіон Європи в категорії до 85 кг цілком міг розраховувати і на іншу медаль, але в півфінальній сутичці судді віддали перемогу азербайджанцеві Саману Техмасебі. Беленюк втратив шанси на золото, але в результаті зміг зібратися, і виграти бронзову сутичку.

Нагадаємо, першу медаль на чемпіонаті світу в Узбекистані для збірної України завоював борець вільного стилю - Валерій Андрейцев, який став бронзовим призером.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: