Українські борці їдуть в Чечню і Дагестан

23 вересня 22:48
Переглядів: 588
Default Image

На початку жовтня, в Росії пройдуть одразу два досить серйозніших змагання з вільної боротьби. Міжнародний турнір у Грозному (Чечня) - 8-10 жовтня та Другий Міжконтинентальний кубок світу з вільної боротьби, який відбудеться 13-14 жовтня в палаці спорту імені Гаміда Гамідова, в Хасавюрті (Дагестан).

Вчора наставник української збірної, Руслан Савлохов назвав імена спортсменів, які представлятимуть нашу країну на цих турнірах. У цьому списку є троє галичан.

- У Грозному на нас чекає дуже сильний турнір. У категорії до 55 кг заявлений Юрій Леденьов, в 60 кг виявив бажання поїхати наш срібний призер Чемпіонату світу Василь Федоришин, 66 кг - наймолодший у команді Семен Радулов з Одеси, в 74 кг виступлять Дмитро Комісар та Олег Россол з Чернігова. У категорії до 84 кг виступить олімпійський призер Тарас Данько, в 96 кг - Василь Тесьмінецкій, а в 120 кг - Вадим Тасоєв. Склад дуже сильний. - підсумував Руслан Сосланович.

- А в Хасавюрт їде зовсім юна команда. Тренерська рада вирішила, що нарешті настав час їм довіритися. Я хочу щоб молодь там дуже добре виступила, і вважаю що це їм цілком до снаги.

55 кг - Хавалжді Ігор з Донецька, він брав участь у молодіжному чемпіонаті Європи, і був п'ятим на молодіжному Чемпіонаті світу. 60 кг - Арсен Едігаров, теж молодий хлопець, який вже став чемпіоном України, але останній рік не міг себе показати і в нього зараз з'явилася гарна можливість себе проявити на Міжконтинентальному кубку.

66 кг - Ростислав Первачук зі Львова, він призер України і для нього це досить серйозні змагання, думаю він скористається шансом. 74 кг - довіряємо Джамбулі Цотадзе, який на Чемпіонаті України був третім, але він перші півроку добре боровся, потім пішов трохи на спад, можливо через те, що у нього помер батько, можливо в зв'язку з цим були психологічні проблеми і зараз у нього з'явилася можливість довести, що це був просто тимчасовий психологічний спад. В 84 кг - Любомир Сагалюк з Коломиї він боровся в категорії 96, але у нього не така велика вага і він хоче спробувати в 84 кг, сподіваюся він проявить себе. В 96 кг поїдуть теж молоді хлопці - Олександр Хацянівській та Шаміль Дібіров. І 120 кг - наш чемпіон світу серед юніорів Мурадін Кушков. Це на 90 відсотків оновлена молодіжна команда.
ukrwrestling.com

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: