"Українські отамани" мають намір повернутися до WSB у наступному сезоні

03 липня 21:36
Переглядів: 1506
Отамани

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

З 2018 року команда «Українські отамани» планує відновити виступи у Всесвітній серії боксу (WSB), але перед тим має погасити заборгованість за 2015 рік. Про це під час веб-конференції на Xsport заявив радник президента Федерації боксу України Дмитро Гайструк.

«Нинішній сезон «Українські отамани» пропустили з кількох причин. Ви пам'ятаєте, у нас були певні труднощі із фінансуванням у 2015 році. Екс-перший віце-президент Ігор Палиця, на жаль, так і не закрив свою частину фінансових зобов'язань по тому сезону. Погашення заборгованості - обов'язкова умова для відновлення команди. І перед тренерами, і перед підрядниками, а також перед міжнародною асоціацією. З огляду на те, що з наступного року планується розігрувати ліцензії не лише на Олімпійські ігри, а й на чемпіонат світу через Всесвітню серію боксу, нам необхідно відновити участь в WSB», - сказав Гайструк.

Зазначимо, що у 2013 році «Українські отамани» ставали срібними призерами WSB, а після шостого сезону Всесвітньої серії вирішили призупинити виступи команди в цих змаганнях через заборгованість.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: