"Українські отамани" повертаються на безпрограшну Арену!

25 січня 22:40
Переглядів: 523
отамани

31 січня професійний боксерський клуб «Українські Отамани» проведе матчеву зустріч сьомого кола Всесвітньої серії боксу проти «Команди Німеччини». Поєдинки відбуватимуться на Арені столичного Палацу спорту. Початок о 20:00.

Після серії переможних виїзних матчевих зустрічей у четвертому сезоні ВСБ, професійний боксерський клуб «Українські отамани» знову боксуватиме у рідних стінах безпрограшної для нашої команди Арени  – столичного Палацу спорту. В останніх трьох поєдинках, які ми провели на столичній арені, «Отамани» жодного разу не виходили переможеними. Статистика індивідуальних звитяг ще більше вражає: з рахунком 5:0 ми перемагали азербайджанців у минулому році, з рахунком 5:0 ми святкували перемогу над італійцями в ½ стадії минулорічних змагань та здобували дебютну звитягу з рахунком 4:1 у нинішньому сезоні над американською командою. Тому, матимемо надію, що в найближчому поєдинку «Отамани» запишуть чергову перемогу до свого активу та підтвердять своїми перемогами статус «безпрограшної арени Отаманів» для Палацу спорту.

У найближчому матчі, який відбудеться 31 січня, суперниками нашої команди будуть одні з головних конкурентів «Отаманів» у груповій стадії нинішнього сезону – «Команда Німеччини», яка розташувалася на третьому місці підгрупи. Перед матчем з українською командою в активі німців шість залікових балів. У попередньому турі, німецька команда сенсаційно поступилася «Алжирським пустельним яструбам» з рахунком 1:4. В той час як «Українські отамани», здобувши перемогу над «Американськими нокаутами», закріпилися на вершині підгрупи «А» з максимально можливими п’ятнадцятьма балами.

Отож, на ринг столичного Палацу спорту вийдуть:

Вагова категорія 52 кг: 
Джасурбек Латіпов «Українські отамани» - Ронні Беблік «Команда Німеччини»

Вагова категорія 60 кг:
Павло Іщенко «Українські отамани» - Артур Бріл «Команда Німеччини»

Вагова категорія 69 кг:

Денис Лазарєв «Українські отамани» - Аббас Бароу «Команда Німеччини» 

Вагова категорія 81 кг:

Олександр Ганзуля «Українські отамани» - Ігор Тезієв «Команда Німечини»

Вагова категорія +91 кг:
Віктор Вихрист «Українські отамани» - Алі Кійдін «Команда Німечиини»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: