"Українські отамани" проти "Алжирських пустельних яструбів"

01 квітня 23:08
Переглядів: 282
Українські отамани

10 квітня «Українські отамани» проведуть матчеву зустріч в рамках дванадцятого туру Всесвітньої серії боксу. В домашньому поєдинку наша команда зустрінеться з представниками Алжиру – «Алжирськими пустельними яструбами». 

Черговий «домашній» іспит очікує на «Українських отаманів» у п’ятому сезоні змагань Всесвітньої серії боксу. 10 квітня, у столичному Палаці спорту, наша команда зустрінеться з представниками африканського континенту – «Алжирськими пустельними яструбами». Зустріч відбудеться в рамках дванадцятого туру Всесвітньої серії боксу.

Перед стартом протистояння з алжирцями «Українські отамани» посідають четверту сходинку у підгрупі «А» з двадцять одним набраним балом. В той час як «Пустельні яструби» займають останню сходинку турнірної таблиці з п’ятьма заліковими очками.

У попередньому раунді змагань алжирська команда поступилася «Британським левовим серцям» з рахунком 2:3. З таким самим рахунком закінчили матчеву зустріч «Українські отамани» поступившись «Атласним левам» у виїзній матчевій зустрічі.

Нагадаємо, у нинішньому сезоні змагань «Отамани» та «Пустельні яструби» вже зустрічалися між собою. В рамках п’ятого туру Всесвітньої серії боксу наша команда у виїзному матчі перемогли алжирців з рахунком 3:2.  

Таким чином, 10 квітня, о 21:00, у столичному Палаці спорту (Спортивна площа, 1), відбудеться матчева зустріч дванадцятого туру змагань Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» та «Алжирськими пустельними яструбами». Пряму трансляцію поєдинків дивіться 10 квітня на телеканалі 2+2. Початок о 21:30.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: