Українські "снайпери" у Львові вправляються перед чемпіонатом континенту

10 лютого 20:11
Переглядів: 217
Кульова стрільба

У Львові стартували тренувальні збори національної команди з кульової стрільби. Українські снайпери готуються до європейської першості із пневматичної зброї.

Серед збірників – львів’янин Павло Коростильов, який нещодавно повернувся із міжнародного турніру в Мюнхені. Ця поїздка поповнила арсенал спортсмена двома «срібними» медалями за стрільбу з пневматичного пістолета. Павло розповів: «Показав два однакових результати в кваліфікації. Потім були два таких не сильних, середніх фінали. На першому фіналі мені забракло до першого місця 0,2 очка, на другому 0,1 очка».

Одне тренування у Львові триває щонайменше 3 години. Член збірної України з кульової стрільби Поліна Конарєва зазначила: «Тренери з нами працюють індивідуально. Особисто я зараз у такому середньому темпі працюю, не перевантажуючись перед важливими змаганнями, але й не розслабляючись».

У перерві між тренуваннями на вогневому рубежі кульовики займаються йогою. Збірниця Соломія Возняк поділилася враженнями: «Це допомагає розслабитись. Тому що виглядає ніби наш спорт – це дуже просто. Але насправді, статика виснажує організм набагато більше, ніж якісь динамічні види спорту. Динаміка – ти один раз напружив м`язи, і все. А тут ми стоїмо по півтори години просто не рухаючись, не сходячи з місця».

Першість Європи серед стрільців прийме угорське місто Гіор. Турнір стартує 16 лютого. Жінки на чемпіонаті континенту змагатимуться вже за оновленими правилами. Тобто виконуватимуть таку ж кількість пострілів, як і чоловіки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: