Українським спортсменам пообіцяли додаткові преміальні за медалі на зимовій Олімпіаді-2018

31 січня 17:00
Переглядів: 109
гроші

Кожен український медаліст ХХІІІ зимової Олімпіади-2018, яка пройде з 9 по 25 лютого у Пхьончхані (Республіка Корея), отримає додаткове матеріальне заохочення.

Ініціатором цієї кампанії виступила Рекламно-маркетингова агенція «Спільна Перемога» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, ТМ Parimatсh та інших партнерів, повідомляє Укрінформ.

«Україна нині є четвертою у світі за розміром призових медалістам Пхьончхана-2018. Як відомо, за олімпійське «золото» передбачено 125 тисяч доларів, «срібло» – 80 тисяч доларів, «бронзу» – 55 тисяч доларів. Це удвічі більше ніж розмір винагород на попередніх зимових Іграх-2014», – зазначив заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович.

Водночас, з метою створення додаткових стимулів для успішного виступу українських олімпійців утворюється позабюджетний призовий фонд для вітчизняних спортсменів, які стануть переможцями та призерами Ігор-2018.

«За «золото» у Пхьончхані премія становитиме 500 тисяч гривень, срібні призери отримають по 300 тисяч гривень, бронзові – по 150 тисяч гривень», – розповів представник ТМ Parimatсh Вадим Місюра.

Прес-секретар комунального об’єднання «Київзеленбуд» Карина Конопленко у свою чергу додала: «Кожному призеру Ігор-2018 «Київзеленбуд» подарує унікальну квіткову клумбу, дизайн якої буде розроблено фахівцями нашого об’єднання і присвячений олімпійській тематиці».

Квіткові символи олімпійської перемоги вже навесні будуть висаджені у Києві. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: