Український боксер воює в зоні АТО

01 вересня 22:51
Переглядів: 296
усик

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

Гідні сини своєї країни, які ще вчора готувались до наступних змагань та поспішали на тренування сьогодні в лавах Української Національної гвардії та інших державних військових формувань захищають свою рідну землю. Багато українських боксерів за добровільним покликом совісті та духу відкинули свої спортивні зобов`язання та прямо зараз, у розпалі бойових дій, виконують головне зобов`язання кожного громадянина перед своєю Батьківщиною.

На підтримку наших спортсменів, з метою оперативного надання інформації та допомоги було сформовано благодійний фонд "Київ-Ринг", очолюваний Віктором Кулініченком, віце-президентом Київської федерації боксу та особистим тренером титулованого українського боксера Артема Усика. Сам Артем разом із сином Віктора, Олегом, добровільно увійшли до складу першої бригади оперативного призначення Національної гвардії України та за даними, наданими президентом благодійного фонду протягом кількох днів перебувають в оточенні під обстрілами ворожих "Градів". Місце перебування бригади з тактичних даних та у цілях безпеки не повідомляється.

Також за даними фонду вчора чудом врятувався Артем Усик: снаряд потрапив у машину, де знаходився спортсмен миттю пізніше, після того як він її покинув. В машині знаходилось спорядження та речовий мішок Артема.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: