"Український Сокіл" отримали Усік і Шимечко

11 грудня 11:28
Переглядів: 240
Default Image

В дзеркальному залі засідань Палацу Потоцьких (вул. Коперніка, 15) відбулося засідання виконкому відділення НОК України у львівській області. Участь у засіданні взяли також срібний призер Олімпійських ігор боксер Андрій Котельник та голова профільної комісії Львівської обласної ради Тарас Скиба.

Перед початком засідання за участю представників ЗМІ відбулося відзначення кращого спортсмена та тренера за підсумками жовтня та листопада 2011 року. Нагородою відділення НОК «Український Сокіл» та грошовою премією, зокрема були відзначені: боксер Олександр Усік та його тренер Дмитро Сосновський (нагороди отримав президент федерації боксу Львівщини Олександр Павелець) як номінати жовтня та важкоатлет Ігор Шимечко і його тренер Ярослав Мартинюк як номінанти листопада. Усік і Шимечко, до речі, є аспірантами Львівського державного університету фізичної культури, а Дмитро Сосновський - викладач кафедри теоретико-методичних основ спорту цього вишу).

Відтак члени виконкому під головуванням в.о. голови Юрія Майбороди обговорили питання про проведення на Львівщині у 2012 році Всеукраїнських акцій НОК України; про організацію та проведення церемоній підняття прапорів України та НОК України з нагоди відкриття Перших зимових юнацьких Олімпійських ігор (Австрія, інсбрук, 13-22.01. 2012 року); пропозиції відділення на проведення у 2012 році спортивних турнірів під патронатом НОК України; затвердили план роботи відділення на 2012 рік та про проведення зборів Олімпійської ради.

Члени виконкому також розглянули організаційні моменти щодо урочистого вручення подарунків від НОК України в рамках всеукраїнської акції «Олімпійський куточок». Зокрема спортивно-масові змагання до Дня Святого Миколая із врученням комплектів м’ячів, наборів для гри в настільний теніс та бадмінтон відбудуться:

15 грудня 2011 р. – у місті Трускавці, ДЮСК «Спортовець»;

16 грудня 2011 р. – у місті Сокалі, НВК ліцей № 4;

20 грудня 2011р. – у місті Львові, НВК „Гімназія Сихівська”,

21 грудня 2011 р. – у місті Буську , спортивний комплекс;

23 грудня 2011 р. – у м.Стрию, спортивний зал ДЮСШ.

Вирішено також, що обласна церемонія підняття Прапорів з нагоди відкриття Перших зимових юнацьких Олімпійських ігор відбудеться 10 січня 2012 року на площі перед будівлею Львівської обласної ради та обласної адміністрації й продовжиться та під час спортивного свята на Льодовій арені у місті Новояворівську.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: