"Ультрас Карпати" посіли третє місце в Аматорській футбольній лізі Львова

11 жовтня 18:53
Переглядів: 225
фанати карпат

Команда карпатівських фанатів вже у перших своїх офіційних змаганнях здивувала футбольний Львів. Заявившись до Аматорської ліги нашого міста «Ультрас Карпати» здобули бронзові медалі. Як вдалося цього досягнути, Інформаційному центру розповів капітан команди, а заодно і президент, адміністратор та лікар, відомий фанат «зелено-білих» Жора. 

«Почну з того, що ми заявилися для підготовки до нашого улюбленого турніру – «Єврофан». На початках ми не ставили жодних цілей чи завдань. Прогнозовано, ми мали б посісти десь передостаннє місце. І почали десь так, як і прогнозували – нічиї чередувалися із поразками. Але потім команда на очах почала додавати, зігралася, і поїхали перемоги. Після того, як ми здобули три звитяги поспіль над сильними суперниками, то зрозуміли, що можна грати краще» – розповідає Жора

«А в кінці наша команда взагалі здобула 4 перемоги підряд! Ми виграли в п'ятої, четвертої та другої команди чемпіонату. Відверто скажу, що цього взагалі ніхто не чекав, але ми були заряджені нашими уболівальниками, які у великій кількості приходили нас підтримувати. В хід йшли всі можливі засоби підтримки: фаєри, дими, співи, тиск на суперника (без образ). І оця підтримка нереально допомагала нам перемагати. Наші гості були морально подавлені, бо раніше їм не доводилося грати в такій атмосфері».  

«У підсумку, сенсаційно, ми піднялися на третє місце. Скажу також, що вдома з 8 матчів ми здобули 6 перемог. Цікаво й те, що фінішний ривок ми зробили після закордонних зборів, які провели на турнірі в Чехії – після матчу нашої збірної» – підсумував лідер фанатів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: